Atlético Madrid blijft vierde na zege op Real Betis
MADRID (ANP) - Atlético Madrid blijft door een zege de nummer 4 van de Spaanse competitie. De ploeg van coach Diego Simeone won in eigen huis met 2-1 van Real Betis, de nummer 6 van La Liga.
Atlético heeft 55 punten, twee minder dan nummer 3 FC Barcelona, dat later zondag nog in actie komt. Koploper Real Madrid, dat zaterdag 2-2 speelde tegen Valencia, heeft 66 punten.
Met Memphis Depay in de basis, maar zonder de geblesseerde Antoine Griezmann, kwam Atlético al snel op voorsprong. Na een voorzet van Depay ging de bal via een verdediger en de doelman van Betis in eigen doel. Keeper Rui Silva herstelde zich enigszins door twintig minuten later een strafschop van Álvaro Morata te stoppen. Morata scoorde voor de rust toch nog. Hij kopte een rebound binnen.
In de tweede helft leek Atlético de wedstrijd eenvoudig uit te spelen, maar na balverlies van Marcos Llorente kon William Carvalho van afstand de 2-1 binnenschieten. Atlético-doelman Jan Oblak tikte een schot van Guido Rodríguez nog via de paal naast. Depay werd in de slotfase gewisseld bij de thuisploeg.
Meer uit Voetbal
PIRAEUS (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV verwacht dinsdag een "hele mooie pot" in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. "Ik zou zeggen: zet je televisie aan, als je hier niet bij kunt zijn", zei de coach een dag voor de wedstrijd in Griekenland.
12 uur geledenZÜRICH (ANP) - Virgil van Dijk maakt voor de vijfde keer deel uit van het wereldelftal van het jaar van spelersvakbond FIFPro. De Liverpool-verdediger is de enige Nederlander in het elftal dat wordt samengesteld door de internationale spelersvakbond.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich gedistantieerd van het gedrag van supporters die zondagochtend voorafgaand aan het uitduel met Heracles Almelo voor vernielingen zouden hebben gezorgd. "PEC Zwolle heeft met grote afschuw kennisgenomen van de ongeregeldheden zondagochtend in Nijverdal, waarbij fors geweld is gebruikt en vernielingen zijn aangebracht bij een café", meldt de Overijsselse club op de website.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen. De Rotterdamse club investeert daarvoor jaarlijks 3 tot 5 miljoen euro extra in het stadion. Dat meldt Feyenoord maandag.
21 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag de topper in de Italiaanse Serie A tegen AS Roma met 1-0 gewonnen. Daarmee sloot de ploeg van coach Massimiliano Allegri weer aan bij stadgenoot Inter en AS Roma als naaste belagers van Napoli. Het trio heeft 1 punt achterstand op de koploper uit Napels, die zaterdag op 0-0 was blijven steken tegen Como.
1 dag geledenWOLFSBURG (ANP) - Paul Simonis blijft vooralsnog trainer van VfL Wolfsburg. Dat liet technisch directeur Sebastian Schindzielorz van de Duitse voetbalclub zondag na de thuisnederlaag tegen Hoffenheim (2-3) weten.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Barcelona heeft in de Spaanse competitie een week na de nederlaag in de Clásico bij Real Madrid een overwinning geboekt op Elche. In het olympisch stadion van Barcelona won de ploeg van coach Hansi Flick met 3-1.
1 dag geleden