Atlético Madrid bedankt transfervrije Depay
WOLFSBURG (ANP) - Atlético Madrid heeft afscheid genomen van Memphis Depay. Het contract van de spits loopt zondag af. De Spaanse club bedankt de topscorer van het huidige Oranje voor zijn inzet.
Het was al duidelijk dat de 30-jarige Depay na anderhalf jaar zou vertrekken bij Atlético Madrid. De Spaanse club bevestigt nu dat hij samen met Mario Hermoso en Gabriel Paulista transfervrij afscheid neemt. 'Wij, bij Atlético de Madrid, bedanken hen voor hun inzet en harde werk tijdens hun tijd bij onze club. We wensen deze spelers veel succes bij hun volgende professionele en persoonlijke uitdaging", valt op sociale media te lezen.
Depay stond het afgelopen seizoen ruim vier maanden aan de kant met verschillende spierblessures. Hij focust zich nu vooral op Oranje, dat dinsdag op Roemenië stuit in de achtste finales van het EK.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
8 uur geleden