Atlético kan niet winnen van 'reserves' Bayern
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich nog niet verzekerd van een plaats in de volgende ronde van de Champions League. De Spanjaarden van de Argentijnse coach Diego Simeone speelden op eigen veld gelijk tegen Bayern München, 1-1. De Duitsers waren bij voorbaat al zeker van een vervolg in het toernooi en lieten veel vaste waarden thuis dan wel op de bank.
Na iets minder dan een half uur zette de Portugees João Félix de Spanjaarden op voorsprong. In de slotfase maakte Thomas Müller, invaller deze keer, uit een strafschop gelijk.
Joshua Zirkzee viel kort voor tijd in bij Bayern.
In deze groep won Red Bull Salzburg eerder op de avond bij Lokomotiv Moskou, 1-3. De Duitser Mërgim Berisha scoorde twee keer. Atlético heeft nu met nog een duel te gaan in de groepsfase 2 punten voorsprong op de Oostenrijkers in de strijd om de tweede plaats achter Bayern München.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is kort voor aanvang van het WK voetbal een plaats gezakt op de wereldranglijst. Oranje daalde op de donderdag officieel uitgebrachte ranking van de FIFA van de zevende naar de achtste plaats. Marokko heeft de ploeg van bondscoach Ronald Koeman ingehaald en bezet nu de zevende plaats.
1 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft coach Rob Edwards ontslagen. De club degradeerde afgelopen seizoen onder zijn leiding uit de Premier League.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe coach van Go Ahead Eagles. De 54-jarige trainer volgt Melvin Boel op, die na een seizoen moest vertrekken bij de club uit Deventer. Oosting tekent een contract voor twee seizoenen.
3 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Het voetbalelftal van Haïti heeft op het laatste moment het WK-tenue aangepast. Wereldvoetbalbond FIFA had aanpassingen geëist, omdat op het shirt een oorlogsscène uit de onafhankelijkheidsoorlog te zien was, zo meldde fabrikant Saeta.
4 uur geledenORLANDO (ANP) - Anthony Gordon heeft Engeland naar een ruime oefenzege geleid tegen Costa Rica, een dag voor de start van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In Orlando won het team van bondscoach Thomas Tuchel met 3-0.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.
16 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.
16 uur geleden