Atlético kan niet winnen van 'reserves' Bayern
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich nog niet verzekerd van een plaats in de volgende ronde van de Champions League. De Spanjaarden van de Argentijnse coach Diego Simeone speelden op eigen veld gelijk tegen Bayern München, 1-1. De Duitsers waren bij voorbaat al zeker van een vervolg in het toernooi en lieten veel vaste waarden thuis dan wel op de bank.
Na iets minder dan een half uur zette de Portugees João Félix de Spanjaarden op voorsprong. In de slotfase maakte Thomas Müller, invaller deze keer, uit een strafschop gelijk.
Joshua Zirkzee viel kort voor tijd in bij Bayern.
In deze groep won Red Bull Salzburg eerder op de avond bij Lokomotiv Moskou, 1-3. De Duitser Mërgim Berisha scoorde twee keer. Atlético heeft nu met nog een duel te gaan in de groepsfase 2 punten voorsprong op de Oostenrijkers in de strijd om de tweede plaats achter Bayern München.
Meer uit Voetbal
GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
2 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
6 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
8 uur geledenZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.
10 uur geleden