
Atlético kan niet winnen van 'reserves' Bayern
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich nog niet verzekerd van een plaats in de volgende ronde van de Champions League. De Spanjaarden van de Argentijnse coach Diego Simeone speelden op eigen veld gelijk tegen Bayern München, 1-1. De Duitsers waren bij voorbaat al zeker van een vervolg in het toernooi en lieten veel vaste waarden thuis dan wel op de bank.
Na iets minder dan een half uur zette de Portugees João Félix de Spanjaarden op voorsprong. In de slotfase maakte Thomas Müller, invaller deze keer, uit een strafschop gelijk.
Joshua Zirkzee viel kort voor tijd in bij Bayern.
In deze groep won Red Bull Salzburg eerder op de avond bij Lokomotiv Moskou, 1-3. De Duitser Mërgim Berisha scoorde twee keer. Atlético heeft nu met nog een duel te gaan in de groepsfase 2 punten voorsprong op de Oostenrijkers in de strijd om de tweede plaats achter Bayern München.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Feyenoord kan de problemen bij Ajax nog groter maken. De landskampioen begint om 14.30 uur voor het eerst in decennia als torenhoge favoriet aan het uitduel met de grote rivaal uit de hoofdstad.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Kees van Wonderen kan weinig goed meer doen bij een deel van de aanhang van sc Heerenveen. Supporters drongen tijdens het verloren thuisduel met Excelsior (0-3) in spreekkoren aan op zijn vertrek. "Keesie rot op", galmde het over de tribunes van het Abe Lenstra-stadion. Gevolgd door: "schaam je kapot".
3 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester United heeft het uitduel met Burnley gewonnen. Een fraaie treffer van Bruno Fernandes bleek voldoende voor een nipte zege (0-1).
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - sc Heerenveen lijkt met een vrije val bezig in de Eredivisie. De Friezen verloren in eigen huis met 3-0 van Excelsior en leden al hun vierde nederlaag op rij. Trainer Kees van Wonderen zag al witte zakdoeken wapperen van ontevreden fans op de tribune.
7 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Vincent Janssen heeft Antwerp verzuimd aan een thuiszege op RWDM te helpen. De spits mocht twee strafschoppen nemen, maar kreeg de bal beide keren niet langs doelman Théo Defourny. De ploeg van trainer Mark van Bommel moest uiteindelijk genoegen nemen met een gelijkspel (0-0).
7 uur geledenALMERE (ANP) - Trainer Peter Bosz is vooral tevreden met de uitslag van de uitwedstrijd van PSV tegen Almere City (0-4). "Want we speelden helemaal niet goed", zei hij. "Totaal niet zelfs."
7 uur geledenALMERE (ANP) - PSV blijft voorlopig ongenaakbaar in de Eredivisie. De ploeg van trainer Peter Bosz was vier dagen na de kansloos verloren uitwedstrijd tegen Arsenal (4-0) in de Champions League veel te sterk voor Almere City FC (0-4).
7 uur geleden