Atlético kan niet winnen van 'reserves' Bayern
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich nog niet verzekerd van een plaats in de volgende ronde van de Champions League. De Spanjaarden van de Argentijnse coach Diego Simeone speelden op eigen veld gelijk tegen Bayern München, 1-1. De Duitsers waren bij voorbaat al zeker van een vervolg in het toernooi en lieten veel vaste waarden thuis dan wel op de bank.
Na iets minder dan een half uur zette de Portugees João Félix de Spanjaarden op voorsprong. In de slotfase maakte Thomas Müller, invaller deze keer, uit een strafschop gelijk.
Joshua Zirkzee viel kort voor tijd in bij Bayern.
In deze groep won Red Bull Salzburg eerder op de avond bij Lokomotiv Moskou, 1-3. De Duitser Mërgim Berisha scoorde twee keer. Atlético heeft nu met nog een duel te gaan in de groepsfase 2 punten voorsprong op de Oostenrijkers in de strijd om de tweede plaats achter Bayern München.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.
21 minuten geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."
38 minuten geledenATHENE (ANP) - Panathinaikos heeft de komst van Stefan de Vrij bevestigd. De verdediger en 79-voudig international heeft een contract getekend van een jaar, meldde de Griekse voetbalclub op zijn website.
58 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft in de nacht van dinsdag op woensdag de hoop om als één van de drie gastlanden van het WK voetbal te stunten levend gehouden. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre won in de zestiende finales in een uitzinnig en volledig gevuld Mexico City Stadium overtuigend met 2-0 van Ecuador. Mexico is al sinds 2013 ongeslagen in het iconische stadion waar in 1970 en in 1986 de WK-finale werd gespeeld.
3 uur geledenCOVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.
11 uur geledenARLINGTON (ANP) - Noorwegen heeft zich ten koste van Ivoorkust geplaatst voor de achtste finales op het WK voetbal. In het Dallas Stadium werd het dankzij een late treffer van sterspeler Erling Haaland 2-1. Noorwegen was voor rust op voorsprong gekomen via Antonio Nusa. Amad Diallo tekende namens Ivoorkust voor de gelijkmaker.
12 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - De KNVB maakt melding van online discriminerende reacties richting Oranje-internationals na de uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal tegen Marokko. Dat laat een woordvoerder weten.
15 uur geleden