Atlético huurt Griezmann van FC Barcelona
MADRID (ANP) - Antoine Griezmann (30) keert op huurbasis terug bij Atlético Madrid. De regerend landskampioen van Spanje huurt de Franse aanvaller van FC Barcelona. De Spaanse clubs maakten de deal anderhalf uur na de transferdeadline wereldkundig.
In het contract is een optie opgenomen dat Griezmann een tweede seizoen op huurbasis in Madrid kan spelen.
Griezmann verruilde in 2019 Atlético Madrid voor zo'n 120 miljoen euro voor FC Barcelona, maar in Catalonië wist hij zelden indruk te maken. De Madrilenen hadden hem in 2014 overgenomen van Real Sociedad. In 2018 won Griezmann met Atlético de Europa League. Twee jaar eerder bereikte de club de finale van de Champions League.
Atlético liet middenvelder Saúl Ñíguez vertrekken naar Chelsea. De 26-jarige Spaanse international wordt tot het einde van het seizoen gehuurd door de Engelse winnaar van de Champions League. Daarna kan de Londense club hem definitief overnemen. Naar verluidt moet Saúl dan 40 miljoen euro kosten. Voor de huur zou de Londense club al 5 miljoen euro betalen. Saúl is opgeleid door Atlético, waarvoor hij 340 keer uitkwam.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
4 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
5 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
7 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
7 uur geleden