Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético huurt Griezmann van FC Barcelona

Atlético huurt Griezmann van FC Barcelona

MADRID (ANP) - Antoine Griezmann (30) keert op huurbasis terug bij Atlético Madrid. De regerend landskampioen van Spanje huurt de Franse aanvaller van FC Barcelona. De Spaanse clubs maakten de deal anderhalf uur na de transferdeadline wereldkundig.

In het contract is een optie opgenomen dat Griezmann een tweede seizoen op huurbasis in Madrid kan spelen.

Griezmann verruilde in 2019 Atlético Madrid voor zo'n 120 miljoen euro voor FC Barcelona, maar in Catalonië wist hij zelden indruk te maken. De Madrilenen hadden hem in 2014 overgenomen van Real Sociedad. In 2018 won Griezmann met Atlético de Europa League. Twee jaar eerder bereikte de club de finale van de Champions League.

Atlético liet middenvelder Saúl Ñíguez vertrekken naar Chelsea. De 26-jarige Spaanse international wordt tot het einde van het seizoen gehuurd door de Engelse winnaar van de Champions League. Daarna kan de Londense club hem definitief overnemen. Naar verluidt moet Saúl dan 40 miljoen euro kosten. Voor de huur zou de Londense club al 5 miljoen euro betalen. Saúl is opgeleid door Atlético, waarvoor hij 340 keer uitkwam.

Meer uit Voetbal

Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

2 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

3 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

4 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

4 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

7 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

16 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

18 uur geleden