Atlético huurt Griezmann van FC Barcelona
MADRID (ANP) - Antoine Griezmann (30) keert op huurbasis terug bij Atlético Madrid. De regerend landskampioen van Spanje huurt de Franse aanvaller van FC Barcelona. De Spaanse clubs maakten de deal anderhalf uur na de transferdeadline wereldkundig.
In het contract is een optie opgenomen dat Griezmann een tweede seizoen op huurbasis in Madrid kan spelen.
Griezmann verruilde in 2019 Atlético Madrid voor zo'n 120 miljoen euro voor FC Barcelona, maar in Catalonië wist hij zelden indruk te maken. De Madrilenen hadden hem in 2014 overgenomen van Real Sociedad. In 2018 won Griezmann met Atlético de Europa League. Twee jaar eerder bereikte de club de finale van de Champions League.
Atlético liet middenvelder Saúl Ñíguez vertrekken naar Chelsea. De 26-jarige Spaanse international wordt tot het einde van het seizoen gehuurd door de Engelse winnaar van de Champions League. Daarna kan de Londense club hem definitief overnemen. Naar verluidt moet Saúl dan 40 miljoen euro kosten. Voor de huur zou de Londense club al 5 miljoen euro betalen. Saúl is opgeleid door Atlético, waarvoor hij 340 keer uitkwam.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/AFP) - De Spaanse sterspeelster Alèxia Putellas verlaat FC Barcelona na veertien seizoenen. De 32-jarige voetbalster speelde 507 wedstrijden voor de club en heeft het clubrecord met 232 doelpunten.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat alleen de toekomstplannen voor de KNVB Campus in Zeist verder uitwerken. De voetbalbond meldt dat het uitwerken van een uitbreiding in Zeist de voorkeur heeft gekregen boven een mogelijke nieuwe campuslocatie in Almere.
2 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko gaat naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met de PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine. Bondscoach Mohamed Ouahbi heeft geen plek in de selectie voor Rayane Bounida (Ajax), Ismaël Baouf (Cambuur), Souffian El Karouani (FC Utrecht) en Oussama Targhalline (Feyenoord).
2 uur geledenZEIST (ANP) - Oranje-aanvoerster Dominique Janssen keert terug in de selectie van bondscoach Arjan Veurink voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Polen van komende maand. Naast Janssen keren ook Daniëlle van de Donk, Jackie Groenen, Kerstin Casparij en Caitlin Dijkstra terug van blessures, meldt de KNVB. Vivianne Miedema ontbreekt nog "vanwege een combinatie van factoren", aldus een woordvoerder van de voetbalbond.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Vitesse mag volgend seizoen deelnemen aan de eerste divisie en mag de voetbaljaargang 2026-2027 sowieso afmaken. Dat heeft de KNVB aan het ANP verzekerd. Dit vloeit voort uit een besluit van de algemene vergadering betaald voetbal (AVBV) om de voortgang van competities beter te waarborgen als er juridische procedures over het intrekken van licenties lopen. De licentie wordt in de toekomst pas ingetrokken nadat het dan lopende seizoen voorbij is.
5 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft Donyell Malen definitief overgenomen van Aston Villa. De 27-jarige international heeft in de Italiaanse hoofdstad een contract getekend tot 30 juni 2030.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Assistent-trainer Pepijn Lijnders vertrekt na één seizoen bij Manchester City. Dat meldt de nummer 2 van de Premier League, nadat vorige week bekend was geworden dat trainer Pep Guardiola na tien seizoenen afscheid neemt van City.
6 uur geleden