Atlético huurt Griezmann van FC Barcelona
MADRID (ANP) - Antoine Griezmann (30) keert op huurbasis terug bij Atlético Madrid. De regerend landskampioen van Spanje huurt de Franse aanvaller van FC Barcelona. De Spaanse clubs maakten de deal anderhalf uur na de transferdeadline wereldkundig.
In het contract is een optie opgenomen dat Griezmann een tweede seizoen op huurbasis in Madrid kan spelen.
Griezmann verruilde in 2019 Atlético Madrid voor zo'n 120 miljoen euro voor FC Barcelona, maar in Catalonië wist hij zelden indruk te maken. De Madrilenen hadden hem in 2014 overgenomen van Real Sociedad. In 2018 won Griezmann met Atlético de Europa League. Twee jaar eerder bereikte de club de finale van de Champions League.
Atlético liet middenvelder Saúl Ñíguez vertrekken naar Chelsea. De 26-jarige Spaanse international wordt tot het einde van het seizoen gehuurd door de Engelse winnaar van de Champions League. Daarna kan de Londense club hem definitief overnemen. Naar verluidt moet Saúl dan 40 miljoen euro kosten. Voor de huur zou de Londense club al 5 miljoen euro betalen. Saúl is opgeleid door Atlético, waarvoor hij 340 keer uitkwam.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
4 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
5 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.
6 uur geledenAGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
21 uur geleden