Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético-coach Simeone noemt voetballen in Spanje nu 'onzinnig'

Atlético-coach Simeone noemt voetballen in Spanje nu 'onzinnig'

MADRID (ANP/AFP) - Atlético Madrid-coach Diego Simeone vindt het "onzinnig" dat er dit weekeinde wordt gevoetbald in Spanje, terwijl het land getroffen is door een natuurramp. Alleen de duels tussen Valencia en Real Madrid en Villarreal en Rayo Vallecano, beide in de getroffen regio, zijn verplaatst. Simeone had liever gezien dat alle duels in La Liga waren verzet.

Bepaalde regio's in Spanje, met name rond Valencia, zijn getroffen door hevige regen en overstromingen waarbij al meer dan tweehonderd mensen zijn omgekomen. "Er gebeuren verschrikkelijke dingen", zei Simeone op de persconferentie, een dag voor het duel met Las Palmas. "Het is emotioneel om te zien hoe mensen elkaar proberen te helpen. Voor veel mensen is dit een verschrikkelijk drama en wij moeten gewoon verder gaan met waar we mee bezig zijn. Het is onzinnig, het slaat eigenlijk nergens op."

Barcelona-coach Hansi Flick snapt dat het voor de competitiebazen een lastige situatie is. "Het is geen makkelijke beslissing, de speelronde is vrijdag ook al begonnen. Als wij de getroffen regio kunnen helpen, zullen we dat uiteraard doen. De rest is aan La Liga", zei Flick, die neigde naar een algehele afgelasting. "Het is een tragedie voor een hele regio, dus ik denk het wel."

Meer uit Voetbal

Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

34 minuten geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

2 uur geleden
Feyenoord akkoord over in eigen handen krijgen van De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.

3 uur geleden
De Roon scoort in beker voor winnend Atalanta

BERGAMO (ANP) - Marten de Roon heeft met Atalanta de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi bereikt. De 34-jarige middenvelder maakte in de met 4-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Genoa het tweede doelpunt. De Roon schoot in de 54e minuut van afstand fraai raak.

4 uur geleden
Duitsland organiseert in 2029 EK voetbal voor vrouwen

NYON (ANP/DPA) - Duitsland organiseert in 2029 het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. Dat heeft de UEFA bekendgemaakt. Duitsland kreeg de voorkeur boven Polen en de gezamenlijke kandidatuur van Zweden en Denemarken.

4 uur geleden
Hekkensluiter Mainz ontslaat trainer Henriksen

MAINZ (ANP) - Voetbalclub FSV Mainz 05 heeft de Deense trainer Bo Henriksen ontslagen. De Duitse club is de hekkensluiter in de Bundesliga en zegt op sportieve gronden aan een nieuwe start toe te zijn.

4 uur geleden
Sevilla moet tribune na staken stadsderby drie duels leeg laten

SEVILLA (ANP) - Sevilla FC moet drie thuiswedstrijden zonder een deel van het fanatieke publiek in de noordkant van het stadion spelen. Dat heeft de tuchtcommissie van de Spaanse voetbalbond (RFEF) woensdag bepaald. De club uit Sevilla krijgt de straf opgelegd vanwege verschillende incidenten bij de derby tegen Real Betis van afgelopen zondag.

5 uur geleden