Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético-coach Simeone noemt voetballen in Spanje nu 'onzinnig'

Atlético-coach Simeone noemt voetballen in Spanje nu 'onzinnig'

MADRID (ANP/AFP) - Atlético Madrid-coach Diego Simeone vindt het "onzinnig" dat er dit weekeinde wordt gevoetbald in Spanje, terwijl het land getroffen is door een natuurramp. Alleen de duels tussen Valencia en Real Madrid en Villarreal en Rayo Vallecano, beide in de getroffen regio, zijn verplaatst. Simeone had liever gezien dat alle duels in La Liga waren verzet.

Bepaalde regio's in Spanje, met name rond Valencia, zijn getroffen door hevige regen en overstromingen waarbij al meer dan tweehonderd mensen zijn omgekomen. "Er gebeuren verschrikkelijke dingen", zei Simeone op de persconferentie, een dag voor het duel met Las Palmas. "Het is emotioneel om te zien hoe mensen elkaar proberen te helpen. Voor veel mensen is dit een verschrikkelijk drama en wij moeten gewoon verder gaan met waar we mee bezig zijn. Het is onzinnig, het slaat eigenlijk nergens op."

Barcelona-coach Hansi Flick snapt dat het voor de competitiebazen een lastige situatie is. "Het is geen makkelijke beslissing, de speelronde is vrijdag ook al begonnen. Als wij de getroffen regio kunnen helpen, zullen we dat uiteraard doen. De rest is aan La Liga", zei Flick, die neigde naar een algehele afgelasting. "Het is een tragedie voor een hele regio, dus ik denk het wel."

Meer uit Voetbal

Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

8 uur geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

10 uur geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

10 uur geleden
FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

16 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

1 dag geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

1 dag geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

1 dag geleden