Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético-coach Simeone noemt voetballen in Spanje nu 'onzinnig'

Atlético-coach Simeone noemt voetballen in Spanje nu 'onzinnig'

MADRID (ANP/AFP) - Atlético Madrid-coach Diego Simeone vindt het "onzinnig" dat er dit weekeinde wordt gevoetbald in Spanje, terwijl het land getroffen is door een natuurramp. Alleen de duels tussen Valencia en Real Madrid en Villarreal en Rayo Vallecano, beide in de getroffen regio, zijn verplaatst. Simeone had liever gezien dat alle duels in La Liga waren verzet.

Bepaalde regio's in Spanje, met name rond Valencia, zijn getroffen door hevige regen en overstromingen waarbij al meer dan tweehonderd mensen zijn omgekomen. "Er gebeuren verschrikkelijke dingen", zei Simeone op de persconferentie, een dag voor het duel met Las Palmas. "Het is emotioneel om te zien hoe mensen elkaar proberen te helpen. Voor veel mensen is dit een verschrikkelijk drama en wij moeten gewoon verder gaan met waar we mee bezig zijn. Het is onzinnig, het slaat eigenlijk nergens op."

Barcelona-coach Hansi Flick snapt dat het voor de competitiebazen een lastige situatie is. "Het is geen makkelijke beslissing, de speelronde is vrijdag ook al begonnen. Als wij de getroffen regio kunnen helpen, zullen we dat uiteraard doen. De rest is aan La Liga", zei Flick, die neigde naar een algehele afgelasting. "Het is een tragedie voor een hele regio, dus ik denk het wel."

Meer uit Voetbal

Dieperink niet als VAR naar WK na incident in hotel in Londen

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Rob Dieperink gaat niet naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 38-jarige arbiter, die als VAR zou meegaan met het team van scheidsrechter Danny Makkelie, bevestigt zelf aan De Telegraaf dat wereldvoetbalbond FIFA heeft besloten hem niet meer aan te stellen na een incident vorige maand in een hotel in Londen, waarbij hij werd gearresteerd.

1 uur geleden
Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

15 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

17 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

20 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

20 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

22 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

1 dag geleden