
Atlético boekt moeizame overwinning in thuisduel met Getafe
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in La Liga met veel moeite de thuiswedstrijd tegen Getafe gewonnen. De landskampioen kwam na een voorsprong van 2-0 nog in de eerste helft op achterstand, maar wist dat in de tweede helft weer om te zetten in een overwinning (4-3). Een groot deel van de tweede helft speelde de ploeg van Diego Simeone met tien man na een rode kaart voor de Braziliaanse verdediger Felipe.
Spits Luis Suárez miste in de openingsfase een strafschop. Daarna wisten Ángel Correa en Matheus Cunha vlak na elkaar wel te scoren voor de club uit Madrid. Een doelpunt van Borja Mayoral en twee door Enes Ünal benutte strafschoppen brachten de gastheren aan de leiding. In de blessuretijd van de eerste helft scoorde Correa voor Atlético de gelijkmaker. Invaller Mario Hermoso zorgde in de slotfase voor de zege van de thuisploeg.
Atlético staat nu 4e in Spanje, Getafe 15e.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt op vrijdag het WK-kwalificatieduel tussen Oekraïne en Frankrijk. De wedstrijd in groep D wordt vanwege de oorlog in Oekraïne in het Municipal Stadion van het Poolse Wroclaw afgewerkt. Makkelie krijgt ondersteuning van assistent-scheidsrechters Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is de vierde official, Dennis Higler en Richard Martens vormen het VAR-duo. De aftrap is om 20.45 uur.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - HERA United gaat als eerste volledig op vrouwen gerichte profclub aan het betaalde voetbal deelnemen. De vereniging mag de licentie vrouwenvoetbal overnemen van Telstar en aan de Eredivisie deelnemen.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Travis Hernes speelt dit seizoen voor FC Groningen. De huidige nummer 8 van de Eredivisie huurt de 19-jarige middenvelder uit Noorwegen van Newcastle United. FC Groningen kan hem na het seizoen definitief overnemen.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal wordt volgens Cody Gakpo dankzij de vele spelers die in de Premier League uitkomen steeds beter. "Ook al hanteren clubs hun eigen tactiek, je bent toch allemaal wel dezelfde intensiteit en manier van spelen gewend. Hoe meer spelers op het hoogste niveau spelen, hoe beter. De kwaliteit van de ploeg gaat daarmee omhoog. Dingen gaan sneller, makkelijker", vertelde de buitenspeler van Liverpool voorafgaand aan de training in Zeist.
19 uur geledenZEIST (ANP) - Doelman Robin Roefs denkt dat Brian Brobbey met Sunderland als nieuwe club een goede keuze heeft gemaakt. "Hij is heel sterk en dat is juist wat je nodig hebt in de Premier League. Ik denk dat hij zijn kwaliteiten wel kan laten zien bij ons", vertelde de oud-NEC'er, die sinds dit seizoen ook voor Sunderland uitkomt, tegen journalisten voor de training van het Nederlands elftal in Zeist.
20 uur geledenZEIST (ANP) - Sem Steijn heeft bij zijn debuut in de selectie van Oranje geen echte doelstelling. "Ik wil vooral lekker ervaren en veel leren", vertelde de middenvelder van Feyenoord voor de training aan de verzamelde media in Zeist.
20 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal traint dinsdag in voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd van donderdag tegen Polen met de gehele selectie. Bondscoach Ronald Koeman kwam aan het begin van de middag in Zeist met 25 spelers het veld op.
23 uur geleden