Atlético boekt moeizame overwinning in thuisduel met Getafe
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in La Liga met veel moeite de thuiswedstrijd tegen Getafe gewonnen. De landskampioen kwam na een voorsprong van 2-0 nog in de eerste helft op achterstand, maar wist dat in de tweede helft weer om te zetten in een overwinning (4-3). Een groot deel van de tweede helft speelde de ploeg van Diego Simeone met tien man na een rode kaart voor de Braziliaanse verdediger Felipe.
Spits Luis Suárez miste in de openingsfase een strafschop. Daarna wisten Ángel Correa en Matheus Cunha vlak na elkaar wel te scoren voor de club uit Madrid. Een doelpunt van Borja Mayoral en twee door Enes Ünal benutte strafschoppen brachten de gastheren aan de leiding. In de blessuretijd van de eerste helft scoorde Correa voor Atlético de gelijkmaker. Invaller Mario Hermoso zorgde in de slotfase voor de zege van de thuisploeg.
Atlético staat nu 4e in Spanje, Getafe 15e.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
6 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
8 uur geleden