Atlético boekt moeizame overwinning in thuisduel met Getafe
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in La Liga met veel moeite de thuiswedstrijd tegen Getafe gewonnen. De landskampioen kwam na een voorsprong van 2-0 nog in de eerste helft op achterstand, maar wist dat in de tweede helft weer om te zetten in een overwinning (4-3). Een groot deel van de tweede helft speelde de ploeg van Diego Simeone met tien man na een rode kaart voor de Braziliaanse verdediger Felipe.
Spits Luis Suárez miste in de openingsfase een strafschop. Daarna wisten Ángel Correa en Matheus Cunha vlak na elkaar wel te scoren voor de club uit Madrid. Een doelpunt van Borja Mayoral en twee door Enes Ünal benutte strafschoppen brachten de gastheren aan de leiding. In de blessuretijd van de eerste helft scoorde Correa voor Atlético de gelijkmaker. Invaller Mario Hermoso zorgde in de slotfase voor de zege van de thuisploeg.
Atlético staat nu 4e in Spanje, Getafe 15e.
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
25 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
50 minuten geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.
3 uur geleden