Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético boekt moeizame overwinning in thuisduel met Getafe

Atlético boekt moeizame overwinning in thuisduel met Getafe

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in La Liga met veel moeite de thuiswedstrijd tegen Getafe gewonnen. De landskampioen kwam na een voorsprong van 2-0 nog in de eerste helft op achterstand, maar wist dat in de tweede helft weer om te zetten in een overwinning (4-3). Een groot deel van de tweede helft speelde de ploeg van Diego Simeone met tien man na een rode kaart voor de Braziliaanse verdediger Felipe.

Spits Luis Suárez miste in de openingsfase een strafschop. Daarna wisten Ángel Correa en Matheus Cunha vlak na elkaar wel te scoren voor de club uit Madrid. Een doelpunt van Borja Mayoral en twee door Enes Ünal benutte strafschoppen brachten de gastheren aan de leiding. In de blessuretijd van de eerste helft scoorde Correa voor Atlético de gelijkmaker. Invaller Mario Hermoso zorgde in de slotfase voor de zege van de thuisploeg.

Atlético staat nu 4e in Spanje, Getafe 15e.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard-aanvaller Aïko vertrekt naar Portugal

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.

53 minuten geleden
Succescoach Slegers verlengt contract bij voetbalsters Arsenal

LONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.

2 uur geleden
Martinelli biedt excuses aan na duwen geblesseerde Bradley

LONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.

3 uur geleden
Ajax zoekt middenvelder, linksback en aanvaller

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.

4 uur geleden
Ajax hervat seizoen zonder geblesseerden Weghorst en Berghuis

AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.

4 uur geleden
Real klopt Atlético en treft opnieuw Barcelona in finale Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.

17 uur geleden
Paris Saint-Germain wint Franse Supercup voor vierde keer op rij

KOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.

17 uur geleden