Atlético boekt moeizame overwinning in thuisduel met Getafe
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in La Liga met veel moeite de thuiswedstrijd tegen Getafe gewonnen. De landskampioen kwam na een voorsprong van 2-0 nog in de eerste helft op achterstand, maar wist dat in de tweede helft weer om te zetten in een overwinning (4-3). Een groot deel van de tweede helft speelde de ploeg van Diego Simeone met tien man na een rode kaart voor de Braziliaanse verdediger Felipe.
Spits Luis Suárez miste in de openingsfase een strafschop. Daarna wisten Ángel Correa en Matheus Cunha vlak na elkaar wel te scoren voor de club uit Madrid. Een doelpunt van Borja Mayoral en twee door Enes Ünal benutte strafschoppen brachten de gastheren aan de leiding. In de blessuretijd van de eerste helft scoorde Correa voor Atlético de gelijkmaker. Invaller Mario Hermoso zorgde in de slotfase voor de zege van de thuisploeg.
Atlético staat nu 4e in Spanje, Getafe 15e.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
14 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
14 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
17 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
17 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
18 uur geleden