Atlete Seedo verdedigt titel 60 meter niet
APELDOORN (ANP) - Atlete N'ketia Seedo verdedigt komend weekeinde op de Nederlandse kampioenschappen indoor in Apeldoorn haar titel op de 60 meter niet. Het 17-jarige sprinttalent heeft door tegenvallende resultaten haar indoorseizoen voortijdig beëindigd en zich afgemeld voor de nationale titelstrijd.
"Mijn indoorseizoen verliep niet zoals ik had gehoopt, maar niet alles gaat zoals gepland", meldde ze op Instagram. Seedo gaat zich voorbereiden op het buitenseizoen. Haar doel is in de estafetteploeg te komen voor de 4x100 meter op de Olympische Spelen van Tokio.
Seedo verraste vorig jaar op 16-jarige leeftijd met de Nederlandse indoortitel op de 60 meter. Haar tijd van 7,24 was niet alleen een Nederlands juniorenrecord, ze bleek meteen een van de snelste meisjes van de wereld. Het zomerseizoen liep niet alleen door de coronapandemie anders voor Seedo; ze raakte geblesseerd, begon te sukkelen en kwam outdoor niet meer in actie.
Deze winter liep ze in aanloop naar de NK drie keer een 60 meter, maar haar tijden van rond de 7,70 waren veel langzamer dan verwacht.
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van São Paulo. Op een kletsnat circuit op het Autódromo José Carlos Pace was de Britse wereldkampioen van vorig seizoen in de McLaren net iets sneller dan de Mercedessen van de Brit George Russell en de nieuwe wereldkampioen Kimi Antonelli uit Italië.
8 uur geledenINDIAN WELLS (ANP) - Tennisster Elena Rybakina, de nummer 1 van de wereld, heeft zich teruggetrokken van het deelnemersveld van de WTA Finals. Dat heeft de WTA zaterdag bekendgemaakt namens de 27-jarige Kazakse. Het slottoernooi van het tennisseizoen begint zondag in het Amerikaanse Indian Wells en duurt tot en met 15 november.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - De finale van het masterstoernooi van Parijs gaat tussen de Spanjaard Carlos Alcaraz en de Amerikaan Ben Shelton. Voor beide tennissers is het de eerste keer dat ze in de finale staan van dit ATP-toernooi.
11 uur geledenZEDDAM (ANP) - Lucinda Brand heeft alsnog de Europese titel veldrijden gewonnen na de deklassering van Marie Schreiber. De Luxemburgse, die de sprint won, was volgens de jury van haar lijn afgeweken in de sprint. Daarop is ze teruggezet naar de tweede plaats. Ceylin del Carmen Alvarado werd derde.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Gaël Monfils is aangesteld als hoofdtrainer van de Franse Davis Cup-ploeg. Dat heeft de Franse tennisfederatie (FFT) bekendgemaakt.
18 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de halve finales van het masterstoernooi van Parijs bereikt. In de kwartfinale versloeg de Spaanse nummer 3 van de wereld de Amerikaan Taylor Fritz in drie sets: 6-7 (10) 7-5 6-3. In de halve finale treft Alcaraz de winnaar van het duel tussen Casper Ruud uit Noorwegen en de Portugees Nuno Borges.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - De Amerikaan Frances Tiafoe heeft zich als zevende en voorlaatste speler geplaatst voor de ATP Finals, waar de beste tennissers eind deze maand om een officieuze wereldtitel strijden. Hij is zeker van deelname na de nederlaag van zijn landgenoot Tommy Paul tegen Ben Shelton (6-4 4-6 6-3) in de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs.
1 dag geleden