Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlete Seedo verdedigt titel 60 meter niet

Atlete Seedo verdedigt titel 60 meter niet

APELDOORN (ANP) - Atlete N'ketia Seedo verdedigt komend weekeinde op de Nederlandse kampioenschappen indoor in Apeldoorn haar titel op de 60 meter niet. Het 17-jarige sprinttalent heeft door tegenvallende resultaten haar indoorseizoen voortijdig beëindigd en zich afgemeld voor de nationale titelstrijd.

"Mijn indoorseizoen verliep niet zoals ik had gehoopt, maar niet alles gaat zoals gepland", meldde ze op Instagram. Seedo gaat zich voorbereiden op het buitenseizoen. Haar doel is in de estafetteploeg te komen voor de 4x100 meter op de Olympische Spelen van Tokio.

Seedo verraste vorig jaar op 16-jarige leeftijd met de Nederlandse indoortitel op de 60 meter. Haar tijd van 7,24 was niet alleen een Nederlands juniorenrecord, ze bleek meteen een van de snelste meisjes van de wereld. Het zomerseizoen liep niet alleen door de coronapandemie anders voor Seedo; ze raakte geblesseerd, begon te sukkelen en kwam outdoor niet meer in actie.

Deze winter liep ze in aanloop naar de NK drie keer een 60 meter, maar haar tijden van rond de 7,70 waren veel langzamer dan verwacht.

Meer uit Sport

Tennisser Chatsjanov verrast Auger-Aliassime op US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Felix Auger-Aliassime is al in de tweede ronde van de US Open uitgeschakeld. De als derde geplaatste Canadees liet zich in New York verrassen door de Rus Karen Chatsjanov, die na het verlies van de eerste set de partij overtuigend naar zich toetrok: 6-7 (5) 6-3 6-2 6-2.

7 uur geleden
Antonelli is bereid Russell te helpen bij kwalificatie GP Italië

MONZA (ANP/AFP) - Kimi Antonelli mag dan de leider in het wereldkampioenschap Formule 1 zijn, de Italiaan van Mercedes zegt in de kwalificatie van de Grote Prijs van Italië zijn ploeggenoot George Russell te willen helpen. Mocht de Brit in zijn slipstream willen rijden, dan is hij daartoe bereid.

7 uur geleden
Świątek staat ook in tweede ronde US Open slechts vijf games af

NEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Iga Świątek heeft probleemloos de derde ronde van de US Open bereikt. De Poolse oud-winnares was in de tweede ronde met 6-3 6-2 te sterk voor de Argentijnse Nadia Podoroska. In haar openingspartij tegen de Chinese Wang Xiyu stond Świątek ook maar vijf games af.

9 uur geleden
Rodetruidrager Mas pakt tijd op concurrenten in bergrit Vuelta

CALAR ALTO (ANP) - Wielrenner Enric Mas heeft zijn leiderspositie verstevigd in de twaalfde etappe van de Vuelta. De Spanjaard van Movistar finishte in de bergrit van Vera naar Calar Alto op bijna drie minuten van ritwinnaar Jakob Omrzel uit Slovenië van Bahrain - Victorious als vijfde, maar liep uit op zijn concurrenten Primoz Roglic uit Slovenië, de Oostenrijker Felix Gall en Richard Carapaz uit Ecuador.

10 uur geleden
Volleybalsters verliezen op EK in kwartfinale van Polen

ISTANBUL (ANP) - De Nederlandse volleybalsters zijn in de kwartfinales van het EK uitgeschakeld. Het team van bondscoach Felix Koslowski verloor in Istanbul met 3-1 in sets van Polen (16-25 25-20 20-25 23-25).

10 uur geleden
Kromowidjojo in directie wereldzwembond World Aquatics

BOEDAPEST (ANP) - Oud-zwemster Ranomi Kromowidjojo treedt op 1 oktober toe tot de directie van wereldzwembond World Aquatics. De drievoudig olympisch kampioene krijgt als 'engagement director' de taak om de sporters zo goed mogelijk te begeleiden en ondersteunen.

12 uur geleden
Broeders-Bol: extra vertrouwen na race vanaf de kop in Zürich

BRUSSEL (ANP) - Femke Broeders-Bol heeft extra vertrouwen gekregen van haar laatste race op de 800 meter bij de Diamond League in Zürich. De 26-jarige atlete rende een groot deel van die race aan de leiding en eindigde in een nieuw Nederlands record. Broeders-Bol moest wel Europees kampioene Audrey Werro voor zich dulden, maar liep met de tweede tijd van 1.54,71 0,7 seconde van haar eigen beste toptijd af.

12 uur geleden