Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlete Schippers in Duitse indoorwedstrijden

Atlete Schippers in Duitse indoorwedstrijden

DÜSSELDORF (ANP) - Dafne Schippers verschijnt op 4 februari aan de start van de 60 meter bij de indoormeeting atletiek in de Duitse stad Düsseldorf. De organisatie van de wedstrijd uit de World Athletics Indoor Tour meldde de komst van de Utrechtse atlete, die weer volop in training is na haar mislukte WK atletiek afgelopen najaar in Doha.

Schippers moest zich daar met een liesblessure terugtrekken uit de finale van de 100 meter en kon ook niet haar wereldtitel op de 200 meter verdedigen. De liesklachten zijn inmiddels verdwenen. Ze heeft te kennen gegeven dat ze niet meedoet aan de WK indoor in China in maart van het komende jaar, maar ze loopt wel indoorwedstrijden. Ze is ook op 14 februari te zien in Berlijn, waar ze in 2016 haar persoonlijk record van 7,00 seconden liep.

Schippers (27) won in 2015 goud op de 60 meter bij de EK indoor, zilver op de WK indoor van 2016 en zilver op de EK indoor van dit jaar in Glasgow.

Meer uit Sport

Tennisster Mertens wint grastoernooi in Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tennisster Elise Mertens heeft het toernooi van Rosmalen gewonnen. De als derde geplaatste Belgische was in de eindstrijd te sterk voor Elena-Gabriela Ruse uit Roemenië op het gras van het Autotron: 6-3 7-6 (4).

2 uur geleden
Kickbokser Verhoeven voor veertiende keer wereldkampioen in Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Rico Verhoeven blijft voorlopig op zijn troon zitten. De 'King of Kickboxing' verdedigde voor de dertiende keer met succes zijn wereldtitel. Hij versloeg de passief vechtende Rus Artem Vakhitov in Rotterdam Ahoy na vijf ronden ruim op punten.

17 uur geleden
Verstappen start vanaf tweede positie, pole voor Russell

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen begint zondag vanaf de tweede positie aan de Grote Prijs van Canada in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen was tijdens de kwalificatie in zijn Red Bull alleen langzamer dan George Russell (Mercedes). WK-leider Oscar Piastri reed de derde tijd met zijn McLaren.

17 uur geleden
Kickbokser Ben Saddik moet met diepe wond in scheenbeen opgeven

ROTTERDAM (ANP) - Voor Jamal Ben Saddik is het honderdste gala van kickboksorganisatie Glory in een enorme deceptie geëindigd. Hij moest opgeven in zijn eerste gevecht tegen de Fransman Sofian Laïdouni op een toernooi voor zwaargewichten. De Belg, uitkomend voor Marokko, had een grote snee in een scheenbeen opgelopen. Hij mocht niet meer verder van de arts.

19 uur geleden
Verstappen klokt vijfde tijd in laatste vrije training in Canada

MONTREAL (ANP) - Viervoudig wereldkampioen Max Verstappen heeft bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Canada in de Formule 1 de vijfde tijd neergezet. McLaren-coureur Lando Norris was dit keer de snelste. De kwalificatie voor de hoofdrace begint om 22.00 uur.

20 uur geleden
Tennissers Bergs en Diallo in finale van toernooi in Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Zizou Bergs staat in de finale van het tennistoernooi van Rosmalen. De Belg was in de halve eindstrijd te sterk voor de Amerikaan Reilly Opelka: 6-1 6-4.

20 uur geleden
Anisimova in finale Queen's tegen verrassende Maria

LONDEN (ANP) - De Duitse Tatjana Maria en de Amerikaanse Amanda Anisimova staan zondag tegenover elkaar in de finale van het grastoernooi van Queen's in Londen. Anisimova, de nummer 15 van de wereld, won in drie sets van de Chinese Zheng Qinwen, de mondiale nummer 5: 6-2 4-6 6-4.

21 uur geleden