Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlete Schippers in Duitse indoorwedstrijden

Atlete Schippers in Duitse indoorwedstrijden

DÜSSELDORF (ANP) - Dafne Schippers verschijnt op 4 februari aan de start van de 60 meter bij de indoormeeting atletiek in de Duitse stad Düsseldorf. De organisatie van de wedstrijd uit de World Athletics Indoor Tour meldde de komst van de Utrechtse atlete, die weer volop in training is na haar mislukte WK atletiek afgelopen najaar in Doha.

Schippers moest zich daar met een liesblessure terugtrekken uit de finale van de 100 meter en kon ook niet haar wereldtitel op de 200 meter verdedigen. De liesklachten zijn inmiddels verdwenen. Ze heeft te kennen gegeven dat ze niet meedoet aan de WK indoor in China in maart van het komende jaar, maar ze loopt wel indoorwedstrijden. Ze is ook op 14 februari te zien in Berlijn, waar ze in 2016 haar persoonlijk record van 7,00 seconden liep.

Schippers (27) won in 2015 goud op de 60 meter bij de EK indoor, zilver op de WK indoor van 2016 en zilver op de EK indoor van dit jaar in Glasgow.

Meer uit Sport

Darter Littler houdt Van Gerwen van zege af in Premier League

BIRMINGHAM (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er op de dertiende avond van de Premier League niet in geslaagd om zijn eerste toernooizege te boeken. In Birmingham bereikte hij voor de tweede keer dit seizoen de finale. Daarin was de Engelsman Luke Littler met 6-4 te sterk.

4 uur geleden
Vos en Ferrand-Prévot kopvrouwen Visma - Lease a Bike in Vuelta

BARCELONA (ANP) - Marianne Vos en Pauline Ferrand-Prévot zijn de wielrensters met wie de ploeg Visma - Lease a Bike op jacht gaat naar succes in de Vuelta España Femenina. Vos won in de afgelopen twee edities van de Ronde van Spanje telkens twee etappes. De Française Ferrand-Prévot, die terugkeerde op de weg na een periode waarin ze voornamelijk op de mountainbike actief was, rijdt haar eerste grote ronde sinds de Giro in 2015.

8 uur geleden
Norris zoekt nog naar zijn beste niveau bij McLaren

MIAMI (ANP) - Lando Norris worstelt dit seizoen met zijn McLaren. "Het is duidelijk dat ik fouten heb gemaakt en nog niet op het niveau ben waar ik moet zijn, maar ik zal dat niveau snel bereiken", zei de Brit tijdens de persconferentie van de FIA voorafgaand aan de Grote Prijs van Miami.

8 uur geleden
BMX'er Kimmann na hartprobleem weer terug in training

ARNHEM (ANP) - BMX'er Niek Kimmann heeft voor het eerst sinds juni vorig jaar weer serieus getraind. Een ontstoken hartspier zorgde er onder meer voor dat hij moest afzeggen voor de Olympische Spelen van Parijs. Kimmann meldde zich donderdag op Papendal. "Geweldig om weer zenuwen te voelen voordat ik van de 8 meter hoge startheuvel afdaalde", schreef de olympisch kampioen van Tokio (2021) op Instagram bij een foto.

9 uur geleden
Fortunato ritwinnaar in Romandië, Baudin nieuwe leider

LA GRANDE BÉROCHE (ANP) - De Italiaan Lorenzo Fortunato heeft de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. Het was een heuvelrit met start en finish in La Grande Béroche. Fortunato, die uitkomt voor Astana, was de snelste van een kopgroep van vijf.

11 uur geleden
Nieuwkomer Van Belle meteen met SD-Worx-Protime naar Vuelta

BARCELONA (ANP) - Wielerploeg SD Worx-Protime heeft Lisa van Belle voor anderhalf jaar vastgelegd. De 21-jarige Zoetermeerse debuteert zondag meteen in de Ronde van Spanje, die begint in Barcelona met een ploegentijdrit. Van Belle viel afgelopen zomer op door bij de Olympische Spelen in Parijs samen met Maike van der Duin bij het baanwielrennen brons te pakken op de koppelkoers.

12 uur geleden
Gauff geeft Swiatek pak slaag en bereikt finale Madrid

MADRID (ANP) - Tennisster Coco Gauff heeft de finale van het WTA-tennistoernooi van Madrid bereikt. De Amerikaanse nummer 4 van de plaatsingslijst gaf haar tegenstander, de als tweede geplaatste Iga Swiatek uit Polen, een pak slaag: 6-1 6-1.

12 uur geleden