
Atlete Koster heeft spijt van ''belabberd interview''
TORUN (ANP) - Atlete Maureen Koster ging vrijdag bij de EK indoor in het Poolse Torun in de finale van de 3000 meter onderuit. De ontgoochelde atlete sprak vervolgens bij de NOS de hoop uit dat de concurrente die haar op de hielen had getrapt gediskwalificeerd zou worden. Daar kwam ze een dag later op Twitter op terug.
"In mijn emotie heb ik gisteren na mijn race dingen gezegd die niet netjes en onsportief zijn", schreef Koster een dag later in een tweet.
Ze doelde op een interview waarin ze kort na de race uitlegde wat er gebeurd was. "Ik ben zo boos. Ik ben een paar keer op mijn hielen getrapt. Dat is normaal bij een indoorwedstrijd. Het was een perfecte race en opeens is het klaar. Ik weet zeker dat iemand op mijn voet trapte en vervolgens werd ik geduwd. Ik hoop echt dat degene die op mijn voet stond een dikke diskwalificatie krijgt", zei Koster.
Een dag later volgden verontschuldigingen. "Na een nachtje slapen en het analyseren van de beelden, weet ik heel goed dat het niemand anders zijn schuld is dan die van mezelf. Sorry voor dit belabberde interview", schreef Koster, die als outsider gold voor een medaille, in haar tweet.
Meer uit Sport
PHILADELPHIA (ANP) - Flamengo heeft ook de tweede groepswedstrijd op het WK voor clubs gewonnen. De koploper uit de Braziliaanse voetbalcompetitie rekende in Philadelphia na rust af met Chelsea: 3-1.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Discuswerpster Jorinde van Klinken is opnieuw als tweede geëindigd bij een wedstrijd uit de Diamond League. De 25-jarige Nederlandse kwam in Parijs tot een afstand van 66,42 meter. Dat was tot dusverre haar beste prestatie van dit seizoen. De zege ging naar de Amerikaanse Valarie Allman met 67,56 meter.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Carlos Alcaraz heeft de halve finales van het grastoernooi van Queen's bereikt. De als eerste geplaatste Spanjaard rekende in twee sets af met de Fransman Arthur Rinderknech, die als lucky loser tot het hoofdschema was toegelaten. Het werd 7-5 6-4.
4 uur geledenHALLE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de halve finales van het grastoernooi van Halle. De als tweede geplaatste Duitser was met 6-4 7-6 (6) te sterk voor de Italiaan Flavio Cobolli, de nummer 24 van de wereld.
7 uur geledenNEUHAUSEN AM RHEINFALL (ANP/BELGA) - Jordi Meeus heeft vrijdag de zesde etappe in de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Belgische wielrenner van Red Bull Bora-hansgrohe bleef na een 186,7 kilometer lange rit tussen Chur en Neuhausen am Rheinfall de Italiaan Davide Ballerini in de massasprint voor. De Brit Lewis Askey werd derde.
7 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Honkballer Xander Bogaerts heeft weer eens zijn waarde bewezen voor San Diego Padres. Mede dankzij een homerun van de international van het Koninkrijksteam wonnen de Padres met 5-3 van de Los Angeles Dodgers van sterspeler Shohei Ohtani.
15 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Koen Metsemakers beëindigt zijn roeicarrière. De 33-jarige sporter kiest voor een maatschappelijke loopbaan in de zorg.
16 uur geleden