
Atlete Dokter tweede op meerkamp in Götzis
GÖTZIS (ANP) - Sofie Dokter is bij de meerkamp in Götzis in Oostenrijk als tweede geëindigd. De 22-jarige Nederlandse noteerde op vijf van de zeven onderdelen een persoonlijk record en kwam uit op 6576 punten. Daarmee voldeed ze ook aan de WK-limiet. De WK zijn in september in Tokio.
De Amerikaanse Anna Hall won met 7032 punten.
Anouk Vetter won de prestigieuze meerkamp van Götzis (Hypomeeting) in 2022 en 2024, met respectievelijk 6693 en 6642 punten.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Nick Kyrgios mist Wimbledon door een terugslag in zijn revalidatie van een blessure. De 30-jarige Australiër had zich door een knieblessure eerder ook al afgemeld voor Roland Garros, waar hij zou deelnemen aan het dubbeltoernooi.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich op indrukwekkende wijze geplaatst voor de kwartfinales op Roland Garros. De mondiale nummer 1 was in Parijs met 6-1 6-3 6-4 veel te sterk voor de Rus Andrej Roeblev, de nummer 15 van de wereld.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Max Verstappen kan zich bij de komende twee races in de Formule 1 niet veroorloven strafpunten te krijgen. De wereldkampioen van Red Bull kreeg bij de Grote Prijs van Spanje voor het veroorzaken van een aanrijding met George Russell in de Mercedes drie strafpunten op zijn licentie, wat zijn totaal op elf bracht. Bij twaalf strafpunten krijgt een Formule 1-coureur een schorsing van een race.
13 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Novak Djokovic heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van Roland Garros. De 38-jarige Serviër was met 6-2 6-3 6-2 te sterk voor de Brit Cameron Norrie. Djokovic speelt in de volgende ronde tegen de Duitser Alexander Zverev, die zijn tegenstander Tallon Griekspoor zag opgeven met een buikspierblessure.
15 uur geledenPARIJS (ANP) - Tallon Griekspoor hoopt dat zijn buikspierblessure niet te ernstig is, met het oog op het naderende grasseizoen en het grastoernooi van Rosmalen. De 28-jarige Haarlemmer moest maandag in zijn partij tegen Alexander Zverev in de vierde ronde van Roland Garros door de in de warming-up opgelopen blessure opgeven in de tweede set.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - Bondscoach Jeroen Delmee van de hockeymannen heeft spits Duco Telgenkamp niet geselecteerd voor de aankomende wedstrijden in de Pro League. "In verband met persoonlijke omstandigheden en in goed overleg met Duco hebben we ervoor gekozen om deze zomer niet in actie te komen met Oranje", legde de coach uit.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft opgegeven in de vierde ronde van Roland Garros. De 28-jarige Haarlemmer maakte in de tweede set van de partij tegen de als derde geplaatste Duitser Alexander Zverev bekend dat hij niet verder kon spelen door een buikspierblessure. Op dat moment leidde Zverev met 6-4 3-0.
18 uur geleden