Atlete Dafne Schippers slaat indoorseizoen over
KAAPSTAD (ANP) - Atlete Dafne Schippers slaat het indoorseizoen over. De 27-jarige Utrechtse heeft naar eigen zeggen nog niet de topvorm die ze wil hebben. "Zoals altijd wil ik er absoluut klaar voor zijn om te kunnen knallen en ik heb daar nog wat meer tijd voor nodig", schrijft Schippers op Instagram, op de laatste dag van haar trainingskamp in Zuid-Afrika.
De tweevoudig wereldkampioene op de 200 meter bereidde zich de afgelopen weken onder de Zuid-Afrikaanse zon voor op het nieuwe seizoen. "In dit trainingskamp zaten goede dingen, maar ook wat kleine tegenvallers. Ik moet nog wat stappen maken. Omdat ik in topvorm wil zijn, hebben we besloten om het seizoen niet indoor te beginnen. Ik zorg ervoor dat ik klaar ben voor het outdoorseizoen. Geen zorgen, het heeft gewoon wat tijd nodig."
Schippers zou op 4 februari in de Duitse stad Düsseldorf aan de start verschijnen van de 60 meter. Ze had ook een indoorwedstrijd in Berlijn (14 februari) op haar programma staan.
Meer uit Sport
BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
11 uur geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
11 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
13 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
15 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
16 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
18 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 dag geleden