Atleet Van Diepen met overmacht naar derde indoortitel 400 meter
APELDOORN (ANP) - Atleet Tony van Diepen heeft bij de NK indooratletiek in Apeldoorn zijn derde titel op rij veroverd op de 400 meter. De 23-jarige Noord-Hollander, die vorig jaar verrassend brons won op de EK indoor in Glasgow, was oppermachtig in de finale in het Omnisport. Hij finishte in 46,44. Het zilver ging naar Terrence Agard in 46,84 en de bronzen medaille was voor Jochem Dobber in 46,85.
Lieke Klaver zegevierde op de 400 meter in een persoonlijk record van 52,45. Ze onttroonde haar traininsgsmaatje en vriendin Femke Bol, die het zilver bemachtigde in 52,78. Het duo maakt deel uit van de estafetteploeg op de 4x400 meter die deze zomer meedoet op de Olympische Spelen in Tokio. De kopvrouw van die ploeg, Lisanne de Witte, sloeg de 400 meter over in Apeldoorn en richtte zich op de 200 meter. Die won ze in 23,86.
Meer uit Sport
HAMAR (ANP) - Schaatser Joep Wennemars gaat vrijdag bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar van start op de 500 meter, maar zal die race niet uitrijden. De 23-jarige schaatser heeft last van een liesblessure, maar start omdat hij met de punten die hij verdient in de top 21 van het wereldbekerklassement blijft. Dat is voor de Nederlandse schaatsbond KNSB belangrijk om met het maximale aantal van negen schaatsers te mogen deelnemen aan de Olympische Spelen van Milaan in februari.
26 minuten geledenPARIJS (ANP) - Wielrenner Olav Kooij gaat bij zijn ploeg Decathlon CMA CGM rijden voor de groene trui tijdens de Tour de France. Dat meldt de Franse wielerformatie.
2 uur geledenST. MORITZ (ANP/DPA) - Tweevoudig olympisch kampioene alpineskiën Michelle Gisin heeft tijdens een training in het Zwitserse St. Moritz een ernstige val gemaakt.
3 uur geledenKELOWNA (ANP) - De Nederlandse curlingmannen ontbreken in februari bij de Olympische Spelen in Milaan. Het team van skip Wouter Gösgens en Laurens Hoekman, Jaap van Dorp en Tobias van den Hurk eindigde bij het olympisch kwalificatietoernooi in Kelowna in Canada als vijfde en had bij de eerste drie landen moeten eindigen om in aanmerking te komen voor de twee olympische startbewijzen.
14 uur geledenLAUSANNE (ANP) - Nederland mag in februari met het maximale aantal shorttrackers meedoen aan de Olympische Spelen in Milaan. Dat heeft de internationale schaatsbond ISU laten weten.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.
22 uur geledenPALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.
1 dag geleden