Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta ziet vijfde plaats en Champions League naderen

Atalanta ziet vijfde plaats en Champions League naderen

BERGAMO (ANP) - Atalanta is weer volop in de race voor deelname aan de Champions League komend seizoen. Trainer Gian Piero Gasperini zag zijn elftal Empoli met 2-0 aan de kant zetten. AS Roma, de huidige nummer 5, speelde met 2-2 gelijk bij regerend kampioen Napoli.

Mario Pasalic maakte kort voor rust, uit een strafschop, het eerste doelpunt voor Atalanta. De Nigeriaanse Ademola Lookman verdubbelde in de beginfase van de tweede helft de voorsprong. Aanvoerder Marten de Roon werd in de 56e minuut gewisseld. Hans Hateboer en Teun Koopmeiners kwamen in de loop van de tweede helft als invallers binnen de lijnen. Mitchel Bakker was en bleef reserve. Atalanta speelt donderdag in de halve finale van de Europa League bij Olympique Marseille.

Bij Napoli tegen Roma vielen alle vier de doelpunten in het laatste half uur. Paulo Dybala benutte in de 59e minuut een penalty voor Roma: 0-1. Mathías Olivera maakte al snel gelijk, waarna Victor Osimhen voor Napoli scoorde uit een strafschop: 2-1. Invaller Tammy Abraham kopte Roma in de laatste minuut van de reguliere speeltijd alsnog langszij (2-2).

Europa League

Dean Huijsen bleef op de reservebank zitten bij AS Roma, waar Rick Karsdorp ontbrak. AS Roma zit ook nog in de Europa League en treft in de andere halve eindstrijd Bayer Leverkusen.

De eerste vijf clubs uit Italië bereiken de Champions League. AS Roma is nu vijfde met 59 punten uit 34 duels. Nummer 6 Atalanta heeft 2 punten minder en speelde een duel minder.

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

10 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

17 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

19 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

20 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

21 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

21 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

1 dag geleden