
Atalanta zeker van plek 3 en Champions League na zege op AS Roma
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft met een zege op AS Roma de derde plaats in de Serie A zekergesteld. De ploeg uit Bergamo met Marten de Roon won de thuiswedstrijd met 2-1.
Atalanta staat door de zege op 71 punten. Dat zijn met nog twee speelronden te gaan 7 punten meer dan Juventus, dat vierde staat. Ook Lazio (64), AS Roma (63) en Bologna (62) strijden nog om de vierde plaats in de Serie A, die volgend seizoen ook recht geeft op het spelen van Champions League.
Ademola Lookman opende in de 9e minuut de score voor Atalanta uit een voorzet van Charles De Ketelaere. Roma, waar coach Claudio Ranieri een basisplaats had voor Devyne Rensch, kwam op gelijke hoogte door een treffer van Bryan Cristante. Een kwartier voor tijd schoot Ibrahim Sulemana na een snelle omschakeling laag rechts de 2-1 binnen.
Meer uit Voetbal
DEN BOSCH (ANP) - FC Den Bosch is de play-offs om promotie naar de Eredivisie begonnen met een zege op SC Cambuur. In Stadion De Vliert won de ploeg van coach Ulrich Landvreugd in de eerste ronde met 1-0. Beide ploegen spelen vrijdag de return in Leeuwarden.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid moet op zijn minst de komende twee wedstrijden Vinícius Júnior en Lucas Vázquez missen. Beide spelers raakten zondag geblesseerd in de met 4-3 verloren 'Clásico' tegen FC Barcelona. De club lichtte op zijn website toe dat aanvaller Vinícius een verstuikte enkel heeft en dat verdediger Vázquez een spierblessure in zijn linkerbovenbeen heeft.
9 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda gaat volgend seizoen niet verder met de Tsjechische voetballer Dominik Janosek. De 26-jarige middenvelder verlaat de club na dit seizoen, aldus NAC.
12 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Carlo Ancelotti is de nieuwe bondscoach van de Braziliaanse voetballers. De huidige trainer van Real Madrid ondertekent een contract tot en met het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Xabi Alonso volgt Ancelotti naar alle waarschijnlijkheid op bij Real.
13 uur geledenNYON (ANP) - Dennis Higler is door de UEFA aangesteld als videoscheidsrechter voor de Champions League-finale tussen Internazionale en Paris Saint-Germain op zaterdag 31 mei. Pol van Boekel assisteert hem, meldt de UEFA.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Davy Klaassen (Ajax), Igor Paixão (Feyenoord), Ismael Saibari (PSV), Sem Steijn (FC Twente) en Kenneth Taylor (Ajax) zijn genomineerd voor de prijs van beste voetballer van dit seizoen in de Eredivisie. Dat meldt de Eredivisie CV.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Sc Heerenveen kan de laatste twee competitiewedstrijden niet beschikken over Ilias Sebaoui. De middenvelder is door de KNVB voor drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geschorst voor de rode kaart die hij zaterdag kreeg in de ontmoeting met RKC Waalwijk voor een charge op Faissal Al Mazyani.
16 uur geleden