Atalanta wint uitduel met Benevento met 4-1
BENEVENTO (ANP) - Atalanta heeft de uitwedstrijd tegen Benevento met 4-1 gewonnen. De club uit Bergamo is daardoor naar een voorlopige vierde plaats van de Serie A geklommen.
Atalanta heeft een achterstand van 6 punten op koploper AC Milan. Juventus en Sassuolo kunnen Atalanta zondag op de ranglijst passeren. Beide ploegen ontmoeten elkaar in Turijn. Matthijs de Ligt ontbreekt bij Juventus, na een positieve coronatest. Napoli kan zondag in punten op gelijke hoogte komen met Atalanta. De formatie uit Napels gaat dan op bezoek bij Udinese.
Josip Ilicic bracht Atalanta aan de leiding. Marco Sau tekende voor de gelijkmaker van de thuisploeg. Vervolgens stelden Rafael Tolói, Duvan Zapata en Luís Muriel de zege veilig voor de club die Ajax vorige maand uitschakelde in de Champions League.
Marten de Roon en Hans Hateboer speelden de hele wedstrijd voor Atalanta. Hun ploeggenoot Sam Lammers bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
16 uur geleden