Atalanta wint uitduel met Benevento met 4-1
BENEVENTO (ANP) - Atalanta heeft de uitwedstrijd tegen Benevento met 4-1 gewonnen. De club uit Bergamo is daardoor naar een voorlopige vierde plaats van de Serie A geklommen.
Atalanta heeft een achterstand van 6 punten op koploper AC Milan. Juventus en Sassuolo kunnen Atalanta zondag op de ranglijst passeren. Beide ploegen ontmoeten elkaar in Turijn. Matthijs de Ligt ontbreekt bij Juventus, na een positieve coronatest. Napoli kan zondag in punten op gelijke hoogte komen met Atalanta. De formatie uit Napels gaat dan op bezoek bij Udinese.
Josip Ilicic bracht Atalanta aan de leiding. Marco Sau tekende voor de gelijkmaker van de thuisploeg. Vervolgens stelden Rafael Tolói, Duvan Zapata en Luís Muriel de zege veilig voor de club die Ajax vorige maand uitschakelde in de Champions League.
Marten de Roon en Hans Hateboer speelden de hele wedstrijd voor Atalanta. Hun ploeggenoot Sam Lammers bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk baalde dat het Nederlands elftal ook tijdens het gewonnen groepsduel met Tunesië (3-1) een doelpunt na een hoekschop moest incasseren. "Weer een tegentreffer na een spelhervatting", mopperde de aanvoerder. "Ik werd opnieuw geblokt, dat moeten we beter doen."
49 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman benadrukte dat het Nederlands elftal tegen Marokko beter moet spelen dan in de poule van het WK. "Ik zag slordige momenten die je de kop kunnen kosten", zei de bondscoach na een zege op Tunesië (3-1) in de laatste groepswedstrijd in Kansas City.
51 minuten geledenDALLAS (ANP) - Japan en Zweden hebben zich op het wereldkampioenschap voetbal voor de zestiende finales geplaatst. De landen speelden in Dallas met 1-1 tegen elkaar gelijk en eindigden in groep F respectievelijk als tweede en derde achter het Nederlands elftal.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de knock-outfase op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in Kansas City met 3-1 winnen van het al uitgeschakelde Tunesië.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Memphis Depay is naast Frank de Boer gekomen op de ranglijst van spelers met de meeste interlands voor het Nederlands elftal. De 32-jarige aanvaller van Corinthians kwam in de laatste groepswedstrijd van het WK tegen Tunesië als invaller in het veld voor Brian Brobbey en begon daarmee aan zijn 112e interland. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Justin Kluivert heeft vrijdag zijn debuut gemaakt op het wereldkampioenschap voetbal. De 27-jarige aanvallende middenvelder van Bournemouth kwam in de derde groepswedstrijd tegen Tunesië in de 72e minuut in het veld voor Tijjani Reijnders.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Jan Paul van Hecke heeft zijn eerste doelpunt voor het Nederlands elftal gemaakt. De verdediger, die eerder deze maand de overstap maakte van Brighton & Hove Albion naar Tottenham Hotspur, kopte in de laatste groepswedstrijd op het WK in de 62e minuut uit een hoekschop de 3-1 binnen.
1 uur geleden