Atalanta wint uitduel met Benevento met 4-1
BENEVENTO (ANP) - Atalanta heeft de uitwedstrijd tegen Benevento met 4-1 gewonnen. De club uit Bergamo is daardoor naar een voorlopige vierde plaats van de Serie A geklommen.
Atalanta heeft een achterstand van 6 punten op koploper AC Milan. Juventus en Sassuolo kunnen Atalanta zondag op de ranglijst passeren. Beide ploegen ontmoeten elkaar in Turijn. Matthijs de Ligt ontbreekt bij Juventus, na een positieve coronatest. Napoli kan zondag in punten op gelijke hoogte komen met Atalanta. De formatie uit Napels gaat dan op bezoek bij Udinese.
Josip Ilicic bracht Atalanta aan de leiding. Marco Sau tekende voor de gelijkmaker van de thuisploeg. Vervolgens stelden Rafael Tolói, Duvan Zapata en Luís Muriel de zege veilig voor de club die Ajax vorige maand uitschakelde in de Champions League.
Marten de Roon en Hans Hateboer speelden de hele wedstrijd voor Atalanta. Hun ploeggenoot Sam Lammers bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
2 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
9 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
10 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.
14 uur geleden