Atalanta wint uitduel met Benevento met 4-1
BENEVENTO (ANP) - Atalanta heeft de uitwedstrijd tegen Benevento met 4-1 gewonnen. De club uit Bergamo is daardoor naar een voorlopige vierde plaats van de Serie A geklommen.
Atalanta heeft een achterstand van 6 punten op koploper AC Milan. Juventus en Sassuolo kunnen Atalanta zondag op de ranglijst passeren. Beide ploegen ontmoeten elkaar in Turijn. Matthijs de Ligt ontbreekt bij Juventus, na een positieve coronatest. Napoli kan zondag in punten op gelijke hoogte komen met Atalanta. De formatie uit Napels gaat dan op bezoek bij Udinese.
Josip Ilicic bracht Atalanta aan de leiding. Marco Sau tekende voor de gelijkmaker van de thuisploeg. Vervolgens stelden Rafael Tolói, Duvan Zapata en Luís Muriel de zege veilig voor de club die Ajax vorige maand uitschakelde in de Champions League.
Marten de Roon en Hans Hateboer speelden de hele wedstrijd voor Atalanta. Hun ploeggenoot Sam Lammers bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
BRIGHTON (ANP) - Arsenal heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen geleden. De titelverdediger ging met 3-0 onderuit bij het Brighton & Hove Albion van keeper Bart Verbruggen en Pascal Struijk.
12 minuten geledenLONDEN (ANP) - Oranje-internationals Jan Paul van Hecke en Micky van de Ven hebben met Tottenham Hotspur weer een nederlaag geleden in de Engelse competitie. In het eigen stadion werd het zaterdag 3-2 voor Aston Villa. Van Hecke maakte wel een doelpunt.
2 uur geledenFRANKFURT (ANP) - De Duitse vrouwenvoetbalcompetitie wordt vanaf het seizoen 2027/2028 organisatorisch onafhankelijk van de mannencompetitie. Daarvoor heeft de Duitse voetbalbond (DFB) vrijdag in een buitengewone vergadering toestemming gegeven.
7 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft vrijdag de eerste plaats in de Franse voetbalcompetitie in handen genomen. Het elftal van de Braziliaanse trainer Filipe Luís versloeg RC Lens in de slotfase met 2-1.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft ook de derde thuiswedstrijd van dit seizoen met ruime cijfers gewonnen. De regerend landskampioen versloeg Union Berlin in de Duitse competitie met 7-0. Bij rust was de stand al 3-0. De van PSV overgekomen Ismael Saibari maakte als invaller zijn eerste doelpunt voor Bayern.
20 uur geledenALMERE (ANP) - Heracles Almelo is in de eerste divisie niet langer zonder puntenverlies. De Overijsselse club ging in de slotfase met 1-0 onderuit bij Almere City FC. De Belg Martin Wasinski maakte in de 80e minuut het doelpunt.
20 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na ruim een maand weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in de Euroborg met 3-0 te sterk voor PEC Zwolle.
20 uur geleden