Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta wint opnieuw, eerste treffer Lammers

Atalanta wint opnieuw, eerste treffer Lammers

BERGAMO (ANP) - Atalanta Bergamo heeft ook het derde competitieduel in de Italiaanse Serie A gewonnen. Tegen Cagliari werd het na een doelpuntrijke eerste helft 5-2. Bij de rust leidde de thuisploeg, met Marten de Roon en Hans Hateboer in de basis, al met 4-1. Aanwinst Sam Lammers maakte zijn eerste doelpunt in dienst van Atalanta. De oud-PSV'er verving de Colombiaan Duvan Zapata in de 65e minuut en zorgde een kwartier later voor de 5-2-eindstand.

De Colombiaan Luís Muriel had Atalanta in de zevende minuut aan de leiding gebracht. De Uruguayaan Diego Godín (ex-Inter, ex-Atlético Madrid) maakte bij zijn debuut voor Cagliari in de 24e minuut gelijk. Daarna zette de thuisclub door met drie treffers binnen een kwartier. De Argentijn Alejandro Gómez, de Kroaat Mario Pasalic en Zapata waren de makers.

Kort na rust bracht de Braziliaan João Pedro de marge terug tot twee. Verder kwamen de gasten uit Sardinië niet. Lammers passeerde in de 81e minuut de Griekse verdediger Charis Lykogiannis en rondde af met een schuiver.

Meer uit Voetbal

Go Ahead na Europese stunt ook te sterk voor Excelsior

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft drie dagen na de Europese stuntzege tegen Aston Villa weer eens een competitieduel gewonnen. De ploeg van coach Melvin Boel versloeg Excelsior met 2-0 dankzij twee doelpunten van Mathis Suray.

2 uur geleden
Van de Ven scoort twee keer voor winnend Tottenham

LIVERPOOL (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zondag Everton met 3-0 verslagen. De Londenaren dankten met name verdediger Micky van de Ven. De Oranje-international maakte twee doelpunten en was daardoor mede verantwoordelijk voor de eerste nederlaag van Everton in het nieuwe stadion van de tweede club van Liverpool.

3 uur geleden
AZ handhaaft derde plaats na overtuigende zege op FC Utrecht

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft dankzij een overtuigende overwinning op FC Utrecht de derde plaats in de Eredivisie behouden. De Alkmaarders wonnen in eigen huis met 4-1 en kwamen op 21 punten, 2 meer dan Ajax en 4 minder dan koploper Feyenoord en PSV. Troy Parrott scoorde twee keer in de eerste helft. Sven Mijnans en Mees de Wit maakten de doelpunten in de tweede helft. Gjivai Zechiël scoorde voor FC Utrecht.

5 uur geleden
Van Persie na eerste nederlaag Feyenoord: hiervan gaan we leren

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie wil niet te lang stilstaan bij de eerste nederlaag van dit seizoen in de Eredivisie. "Ik wil dat mijn jongens morgen gewoon weer zichzelf zijn en de honger laten zien om beter te worden. Hiervan gaan we leren", zei de trainer van Feyenoord na de ontmoeting in De Kuip met PSV: 2-3.

5 uur geleden
AS Roma naast koploper Napoli in Serie A na winst op Sassuolo

ROME (ANP) - AS Roma is dankzij een zege bij Sassuolo (1-0) gedeeld koploper van de Serie A. De ploeg uit Rome heeft net als Napoli 18 punten uit acht wedstrijden. De ploeg uit Napels, die zaterdag met Noa Lang als invaller met 3-1 won van Internazionale, heeft wel een beter doelsaldo.

5 uur geleden
Real Madrid verstevigt koppositie met zege op Barcelona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de aanval van FC Barcelona op de koppositie in La Liga afgeslagen en won de Clásico. De ploeg van trainer Xabi Alonso was op eigen veld sterker dan de naaste belager en won met 2-1. Daardoor heeft Real na tien speelronden 5 punten meer dan Barcelona.

5 uur geleden
Heracles ontslaat trainer Sibum, ook directeur Hoogma weg

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft trainer Bas Sibum ontslagen. De reden zijn de tegenvallende prestaties, meldt de Overijsselse Eredivisieclub. Heracles verloor zaterdag met 3-0 bij FC Volendam en behaalde uit de eerste tien competitiewedstrijden maar 3 punten.

5 uur geleden