Atalanta wint mede dankzij treffer Koopmeiners ruim van Frosinone
BERGAMO (ANP) - Atalanta is in de Italiaanse competitie opgeklommen naar de vijfde plaats. De ploeg uit Bergamo won in eigen huis met 5-0 van Frosinone mede door een treffer van Teun Koopmeiners.
Atalanta heeft door de tiende overwinning net als Lazio 33 punten in de Serie A, maar heeft een beter doelsaldo. Koploper Internationale heeft 18 punten meer, maar nummer 4 Fiorentina staat op 34 punten.
Koopmeiners opende in de 8e minuut de score uit een strafschop en binnen het kwartier stond het 3-0 na doelpunten van Ederson Silva en Charles De Ketelaere. In de slotfase van de tweede helft waren Davide Zappacosta en Emil Holm nog trefzeker.
Koopmeiners speelde net als ploeggenoot Marten de Roon de hele wedstrijd. Mitchel Bakker bleef op de bank bij de ploeg van Atalanta-trainer Gian Piero Gasperini.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
12 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
12 uur geleden