Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta wint door late treffer van Bologna in Serie A

Atalanta wint door late treffer van Bologna in Serie A

BOLOGNA (ANP) - Atalanta heeft door een laat doelpunt met 1-0 de competitiewedstrijd bij Bologna gewonnen. Met een treffer vijf minuten voor tijd bezorgde invaller Moustapha Elhadji Cissé de bezoekers uit Bergamo op aangeven van Mario Pasalic de winst.

Atalanta stijgt door de zege weer naar de vijfde plaats in de Serie A. De club komt op 51 punten, evenveel als AS Roma dat eerder op de avond de Romeinse derby van Lazio had gewonnen. Bologna staat met 34 punten in de middenmoot.

Bij Bologna speelde Jerdy Schouten de hele wedstrijd. Denso Kasius en Mitchell Dijks vielen in de slotfase in. Atalanta startte met Marten de Roon, Hans Hateboer en Teun Koopmeiners in de basis. Zij speelden de hele wedstrijd.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

6 minuten geleden
Le Monde: salaris Infantino flink gegroeid sinds zijn aanstelling

ZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.

20 minuten geleden
Van Nistelrooij assistent-trainer bij Oranje op weg naar WK

ZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.

22 minuten geleden
Oranje-international Malen op huurbasis naar AS Roma

ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.

2 uur geleden
Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

12 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

12 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

14 uur geleden