Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta viert inhaalrace tegen Ajax als zege

Atalanta viert inhaalrace tegen Ajax als zege

BERGAMO (ANP) - De trainer en spelers van Atalanta vierden een geslaagde inhaalrace tegen Ajax (2-2) een beetje als een zege. "Als je niet kan winnen, dan moet je zeker niet verliezen", glunderde Duvan Zapata, de maker van beide doelpunten.

De Colombiaanse spits kopte Atalanta in de 54e minuut naar 1-2 en trof acht minuten later met een verwoestend schot nogmaals doel (2-2). "Dit waren de belangrijkste doelpunten van mijn loopbaan", stelde hij. "We speelden voor rust best goed maar komen toch met 0-2 achter. Dan mag je niet klagen. Met een beetje meer geluk maken we nog een derde. Maar met dit resultaat kunnen we wel verder."

Zapata kreeg bijval van zijn trainer Gian Piero Gasperini. "Dit is niet meer het Ajax van de laatste jaren", doelde hij op het vertrek van spelers als Matthijs de Ligt, Frenkie de Jong, Donny van de Beek, Hakim Ziyech en Lasse Schöne. "Maar ze hebben nog steeds een goede ploeg. We hebben ook respect voor dit Ajax."

"Wij moesten duidelijk wennen aan het tempo van voetballen in de Champions League", zei Gasperini. "Ik ben blij dat we in de tweede helft nog zijn terug gekomen. Het was mooi dat beide ploegen voor de winst bleven spelen. Daar heb ik van genoten."

Meer uit Voetbal

Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

5 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

9 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

9 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

9 uur geleden
Middlesbrough eist uitsluiting Southampton na spionage

MIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.

10 uur geleden
Middenvelder Oosting verruilt FC Groningen voor PEC Zwolle

GRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.

10 uur geleden
Doelman Neuer (40) verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.

11 uur geleden