Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta viert inhaalrace tegen Ajax als zege

Atalanta viert inhaalrace tegen Ajax als zege

BERGAMO (ANP) - De trainer en spelers van Atalanta vierden een geslaagde inhaalrace tegen Ajax (2-2) een beetje als een zege. "Als je niet kan winnen, dan moet je zeker niet verliezen", glunderde Duvan Zapata, de maker van beide doelpunten.

De Colombiaanse spits kopte Atalanta in de 54e minuut naar 1-2 en trof acht minuten later met een verwoestend schot nogmaals doel (2-2). "Dit waren de belangrijkste doelpunten van mijn loopbaan", stelde hij. "We speelden voor rust best goed maar komen toch met 0-2 achter. Dan mag je niet klagen. Met een beetje meer geluk maken we nog een derde. Maar met dit resultaat kunnen we wel verder."

Zapata kreeg bijval van zijn trainer Gian Piero Gasperini. "Dit is niet meer het Ajax van de laatste jaren", doelde hij op het vertrek van spelers als Matthijs de Ligt, Frenkie de Jong, Donny van de Beek, Hakim Ziyech en Lasse Schöne. "Maar ze hebben nog steeds een goede ploeg. We hebben ook respect voor dit Ajax."

"Wij moesten duidelijk wennen aan het tempo van voetballen in de Champions League", zei Gasperini. "Ik ben blij dat we in de tweede helft nog zijn terug gekomen. Het was mooi dat beide ploegen voor de winst bleven spelen. Daar heb ik van genoten."

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

1 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

1 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

1 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

2 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

2 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

3 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

4 uur geleden