Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta viert inhaalrace tegen Ajax als zege

Atalanta viert inhaalrace tegen Ajax als zege

BERGAMO (ANP) - De trainer en spelers van Atalanta vierden een geslaagde inhaalrace tegen Ajax (2-2) een beetje als een zege. "Als je niet kan winnen, dan moet je zeker niet verliezen", glunderde Duvan Zapata, de maker van beide doelpunten.

De Colombiaanse spits kopte Atalanta in de 54e minuut naar 1-2 en trof acht minuten later met een verwoestend schot nogmaals doel (2-2). "Dit waren de belangrijkste doelpunten van mijn loopbaan", stelde hij. "We speelden voor rust best goed maar komen toch met 0-2 achter. Dan mag je niet klagen. Met een beetje meer geluk maken we nog een derde. Maar met dit resultaat kunnen we wel verder."

Zapata kreeg bijval van zijn trainer Gian Piero Gasperini. "Dit is niet meer het Ajax van de laatste jaren", doelde hij op het vertrek van spelers als Matthijs de Ligt, Frenkie de Jong, Donny van de Beek, Hakim Ziyech en Lasse Schöne. "Maar ze hebben nog steeds een goede ploeg. We hebben ook respect voor dit Ajax."

"Wij moesten duidelijk wennen aan het tempo van voetballen in de Champions League", zei Gasperini. "Ik ben blij dat we in de tweede helft nog zijn terug gekomen. Het was mooi dat beide ploegen voor de winst bleven spelen. Daar heb ik van genoten."

Meer uit Voetbal

Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

15 minuten geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

1 uur geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

7 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

18 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

18 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

19 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

19 uur geleden