Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta verspeelt punten in Verona

Atalanta verspeelt punten in Verona

VERONA (ANP) - Atalanta heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie verzuimd om de druk op koploper Juventus nog meer op te voeren. De ploeg van basiskracht Hans Hateboer en invaller Marten de Roon moest bij Hellas Verona genoegen nemen met een gelijkspel: 1-1. Met nog vier wedstrijden te gaan, heeft Atalanta zes punten achterstand op Juventus dat maandag Lazio ontvangt.

De koploper uit Turijn pakte slechts twee punten uit de laatste drie duels. Vorige week ontsnapte Juventus door twee rake strafschoppen van Cristiano Ronaldo aan een nederlaag tegen Atalanta: 2-2. Atalanta is de ploeg in vorm in de Serie A. De laatste nederlaag dateert van 20 januari en de spelers van trainer Gian Piero Gasperini scoren er ook lustig op los. Tegen het stugge Hellas Verona, de ploeg van Sofyan Amrabat, lukte het Atalanta echter niet om het verschil te maken.

Duván Zapata bracht de club uit Bergamo kort na rust nog wel op voorsprong. De Colombiaanse spits profiteerde van geklungel achterin bij Hellas Verona en maakte zijn zeventiende doelpunt van het seizoen. Het betekende de 94e treffer van Atalanta in de Serie A. De laatste Italiaanse ploeg die meer dan 94 keer scoorde in één seizoen, was Fiorentina in 1958-1959 (95 goals).

Lang kon Atalanta niet genieten van de voorsprong. Uitgerekend Matteo Pessina, door Atalanta uitgeleend aan Hellas Verona, schoot in de rebound de 1-1 binnen. Ook met de invallers De Roon en spits Luis Muriel binnen de lijnen lukte het de nummer 3 van de Serie A niet om de winnende treffer te maken. In de blessuretijd kreeg Atalanta nog een grote kans, maar Mario Pasalic tikte de bal onder druk van Amrabat net naast.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

7 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

7 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

8 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

10 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

11 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

14 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

14 uur geleden