Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta verspeelt punten in Verona

Atalanta verspeelt punten in Verona

VERONA (ANP) - Atalanta heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie verzuimd om de druk op koploper Juventus nog meer op te voeren. De ploeg van basiskracht Hans Hateboer en invaller Marten de Roon moest bij Hellas Verona genoegen nemen met een gelijkspel: 1-1. Met nog vier wedstrijden te gaan, heeft Atalanta zes punten achterstand op Juventus dat maandag Lazio ontvangt.

De koploper uit Turijn pakte slechts twee punten uit de laatste drie duels. Vorige week ontsnapte Juventus door twee rake strafschoppen van Cristiano Ronaldo aan een nederlaag tegen Atalanta: 2-2. Atalanta is de ploeg in vorm in de Serie A. De laatste nederlaag dateert van 20 januari en de spelers van trainer Gian Piero Gasperini scoren er ook lustig op los. Tegen het stugge Hellas Verona, de ploeg van Sofyan Amrabat, lukte het Atalanta echter niet om het verschil te maken.

Duván Zapata bracht de club uit Bergamo kort na rust nog wel op voorsprong. De Colombiaanse spits profiteerde van geklungel achterin bij Hellas Verona en maakte zijn zeventiende doelpunt van het seizoen. Het betekende de 94e treffer van Atalanta in de Serie A. De laatste Italiaanse ploeg die meer dan 94 keer scoorde in één seizoen, was Fiorentina in 1958-1959 (95 goals).

Lang kon Atalanta niet genieten van de voorsprong. Uitgerekend Matteo Pessina, door Atalanta uitgeleend aan Hellas Verona, schoot in de rebound de 1-1 binnen. Ook met de invallers De Roon en spits Luis Muriel binnen de lijnen lukte het de nummer 3 van de Serie A niet om de winnende treffer te maken. In de blessuretijd kreeg Atalanta nog een grote kans, maar Mario Pasalic tikte de bal onder druk van Amrabat net naast.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

15 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

15 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

15 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

16 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

17 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

1 dag geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

1 dag geleden