Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta verspeelt met drie Nederlanders punten en koppositie

Atalanta verspeelt met drie Nederlanders punten en koppositie

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer punten laten liggen. Met de Oranje-internationals Marten de Roon, Teun Koopmeiners en Hans Hateboer kwam de ploeg van trainer Gian Piero Gasperini in eigen stadion niet verder dan 1-1 tegen Cremonese. Atalanta had eerder 1-1 gespeeld tegen landskampioen AC Milan, de andere vier wedstrijden werden gewonnen.

De blauw-zwarte ploeg uit Bergamo gaf tegen Cremonese, waarbij spits Cyriel Dessers in de basis stond, ook de koppositie in de Serie A uit handen. Napoli is Atalanta op basis van het doelsaldo voorbij gegaan. De tegenstander van Ajax in de Champions League heeft net als Atalanta en AC Milan 14 punten.

De club uit Napels won zaterdag met 1-0 van Spezia, Milan zegevierde met tien spelers bij Sampdoria: 1-2.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Koeman kiest in uitduel met Polen voor Kluivert

WARSCHAU (ANP) - Het Nederlands elftal begint de uitwedstrijd tegen Polen in de WK-kwalificatie met Justin Kluivert in het basiselftal. De speler van Bournemouth krijgt als meest aanvallende middenvelder de voorkeur boven Tijjani Reijnders, net als in oktober tijdens het vorige duel met Finland. Frenkie de Jong en Ryan Gravenberch zijn de andere twee middenvelders.

1 uur geleden
Messi leidt wereldkampioen Argentinië naar oefenzege op Angola

LUANDA (ANP) - Lionel Messi heeft Argentinië in een oefenwedstrijd naar een 2-0-zege op Angola geleid. Messi was goed voor een assist en een doelpunt. De wedstrijd in de Angolese hoofdstad Luanda was ter ere van vijftig jaar onafhankelijkheid van het Afrikaanse land, dat daarvoor een kolonie van Portugal was.

1 uur geleden
Van Dijk met 71 duels als aanvoerder naast recordhouder De Boer

WARSCHAU (ANP) - Virgil van Dijk komt vrijdag naast recordhouder Frank de Boer als het gaat om de meest ervaren aanvoerder van het Nederlands elftal. De 34-jarige verdediger van Liverpool draagt in de uitwedstrijd tegen Polen in de WK-kwalificatie voor de 71e keer de aanvoerdersband om zijn arm.

1 uur geleden
Doelman Verbruggen speelt 25e interland en krijgt zilveren schaal

WARSCHAU (ANP) - Bart Verbruggen speelt vrijdag in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen zijn 25e interland voor Oranje. De 23-jarige doelman van Brighton & Hove Albion debuteerde ruim twee jaar geleden in het EK-kwalificatieduel met Frankrijk, dat in oktober 2023 met 2-1 werd verloren.

1 uur geleden
Ajax wil efficiënter opereren en kijkt ook naar beursnotering

AMSTERDAM (ANP) - Voor Ajax is het bespreekbaar dat de club van de beurs gaat. "Maar we gaan vooral onderzoeken hoe we ons voetbalbedrijf efficiënter kunnen maken", vertelde vicevoorzitter Dirk Anbeek van de raad van commissarissen van de club uit Amsterdam tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.

4 uur geleden
Grim blijft voorlopig interim-trainer bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim is ook de komende duels interim-trainer van Ajax. Dat zei algemeen directeur Menno Geelen tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.

4 uur geleden
Ronaldo vertrekt bij Portugal en dreigt duels op WK te missen

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van Portugal verlaten. De 40-jarige aanvaller kreeg donderdag een rode kaart in het verloren uitduel met Ierland (2-0) en is automatisch geschorst voor de volgende wedstrijd zondag tegen Armenië.

9 uur geleden