Atalanta verspeelt met drie Nederlanders punten en koppositie
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer punten laten liggen. Met de Oranje-internationals Marten de Roon, Teun Koopmeiners en Hans Hateboer kwam de ploeg van trainer Gian Piero Gasperini in eigen stadion niet verder dan 1-1 tegen Cremonese. Atalanta had eerder 1-1 gespeeld tegen landskampioen AC Milan, de andere vier wedstrijden werden gewonnen.
De blauw-zwarte ploeg uit Bergamo gaf tegen Cremonese, waarbij spits Cyriel Dessers in de basis stond, ook de koppositie in de Serie A uit handen. Napoli is Atalanta op basis van het doelsaldo voorbij gegaan. De tegenstander van Ajax in de Champions League heeft net als Atalanta en AC Milan 14 punten.
De club uit Napels won zaterdag met 1-0 van Spezia, Milan zegevierde met tien spelers bij Sampdoria: 1-2.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
3 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
7 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.
7 uur geleden