Atalanta verspeelt 3 punten in strijd om CL-tickets
CAGLIARI (ANP) - Atalanta heeft in de strijd om Champions League-tickets 3 punten laten liggen. De Nederlands getinte ploeg verloor met 2-1 bij het laaggeklasseerde Cagliari.
Atalanta opende in de 13e minuut de score via Gianluca Scamacca, maar Tommaso Augello bracht drie minuten voor rust de gelijkmaker op zijn naam, 1-1. Nicolas Viola tekende in de 88e minuut voor de winnende treffer van Cagliari, 2-1.
Marten de Roon speelde de hele wedstrijd voor Atalanta, terwijl Hans Hateboer en Teun Koopmeiners na rust werden gewisseld. Mitchel Bakker kwam in de 46e minuut van de bank en ging in de slotfase weer naar de kant.
Atalanta staat op de zesde plaats met 50 punten. Nummer 4 Bologna heeft 8 punten meer, maar een wedstrijd meer gespeeld. De eerste vier ploegen spelen volgend jaar Champions League. Cagliari staat nu 4 punten boven de degradatiezone.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
11 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
18 uur geleden