Atalanta verspeelt 3 punten in strijd om CL-tickets
CAGLIARI (ANP) - Atalanta heeft in de strijd om Champions League-tickets 3 punten laten liggen. De Nederlands getinte ploeg verloor met 2-1 bij het laaggeklasseerde Cagliari.
Atalanta opende in de 13e minuut de score via Gianluca Scamacca, maar Tommaso Augello bracht drie minuten voor rust de gelijkmaker op zijn naam, 1-1. Nicolas Viola tekende in de 88e minuut voor de winnende treffer van Cagliari, 2-1.
Marten de Roon speelde de hele wedstrijd voor Atalanta, terwijl Hans Hateboer en Teun Koopmeiners na rust werden gewisseld. Mitchel Bakker kwam in de 46e minuut van de bank en ging in de slotfase weer naar de kant.
Atalanta staat op de zesde plaats met 50 punten. Nummer 4 Bologna heeft 8 punten meer, maar een wedstrijd meer gespeeld. De eerste vier ploegen spelen volgend jaar Champions League. Cagliari staat nu 4 punten boven de degradatiezone.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
14 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
16 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
18 uur geleden