Atalanta verslaat Parma en is nog altijd ongeslagen na coronastop
PARMA (ANP) - Atalanta is in de Serie A na de coronastop nog altijd ongeslagen. Het uitduel met middenmoter Parma leverde een late zege op: 1-2. Vlak voor de rust kwam de thuisclub op voorsprong door een treffer van Dejan Kulusevski. Invaller Roeslan Malinovski maakte in de zeventigste minuut gelijk uit een vrije trap. Alejandro Gómez zorgde met een doeltreffende uithaal na een individuele actie in de 84e minuut voor de overwinning.
Atalanta is ongeslagen in een serie van twaalf duels na de hervatting van de Italiaanse competitie. In totaal is de club uit Bergamo zelfs zeventien duels op rij zonder nederlaag in de Serie A en dat is een royaal clubrecord.
Bij Atalanta speelde middenvelder Marten de Roon de hele wedstrijd. Ploeggenoot Hans Hateboer viel in de 36e minuut in.
Atalanta staat nu tweede en is al verzekerd van deelname komend seizoen aan de groepsfase van de Champions League. De verrassende ploeg van trainer Gian Piero Gasperini speelt in de kwartfinales van het kampioenenbal op 12 augustus in Lissabon tegen Paris Saint-Germain.
Meer uit Voetbal
GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
2 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
13 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
13 uur geleden