Atalanta verslaat Parma en is nog altijd ongeslagen na coronastop
PARMA (ANP) - Atalanta is in de Serie A na de coronastop nog altijd ongeslagen. Het uitduel met middenmoter Parma leverde een late zege op: 1-2. Vlak voor de rust kwam de thuisclub op voorsprong door een treffer van Dejan Kulusevski. Invaller Roeslan Malinovski maakte in de zeventigste minuut gelijk uit een vrije trap. Alejandro Gómez zorgde met een doeltreffende uithaal na een individuele actie in de 84e minuut voor de overwinning.
Atalanta is ongeslagen in een serie van twaalf duels na de hervatting van de Italiaanse competitie. In totaal is de club uit Bergamo zelfs zeventien duels op rij zonder nederlaag in de Serie A en dat is een royaal clubrecord.
Bij Atalanta speelde middenvelder Marten de Roon de hele wedstrijd. Ploeggenoot Hans Hateboer viel in de 36e minuut in.
Atalanta staat nu tweede en is al verzekerd van deelname komend seizoen aan de groepsfase van de Champions League. De verrassende ploeg van trainer Gian Piero Gasperini speelt in de kwartfinales van het kampioenenbal op 12 augustus in Lissabon tegen Paris Saint-Germain.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
4 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.
5 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
8 uur geleden