Atalanta-uitblinker Hateboer: het was tijd voor een doelpunt
MILAAN (ANP) - "Het werd tijd voor een doelpunt", was de eerste reactie van Hans Hateboer in de Italiaanse media, nadat hij twee keer scoorde voor Atalanta in het gewonnen duel in de achtste finales van de Champions League tegen Valencia (4-1). "Ik geloof dat iedereen er dit seizoen al één had ingeschopt, behalve ik. Daar kan men mij nu niet meer mee achtervolgen."
Ondanks de ruime zege sprak hij van een moeilijke wedstrijd. "Het ging bepaald niet vanzelf. Maar we scoorden steeds op de juiste momenten. Dat neemt niet weg dat zij ook heel snel en gevaarlijk waren. Dat leverde ons in defensief opzicht de nodige problemen op. We weten dat ons straks in Spanje nog het nodige te wachten staat. Maar dit resultaat geeft natuurlijk wel vertrouwen."
Hateboer werd in Milaan uitgeroepen tot man of the match.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
12 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
14 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
14 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
15 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
16 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
17 uur geleden