Atalanta schakelt bekerhouder Napoli uit en bereikt finale
TURIJN (ANP) - Atalanta heeft de finale van de Coppa Italia bereikt door in de halve finales bekerhouder Napoli uit te schakelen. De club van international Marten de Roon won de thuiswedstrijd met 3-1. Uit in Napels was het vorige week 0-0 gebleven.
Duvan Zapata opende na 10 minuten de score in Bergamo voor de thuisclub. Even later maakte Matteo Pessina er 2-0 van. Napoli kwam in het begin van de tweede helft via oud-PSV'er Hirving Lozano terug in de wedstrijd, maar Pessina velde met zijn tweede treffer het vonnis.
Atalanta stuit in de finale op Juventus. De club uit Turijn, die de Coppa al dertien keer won, rekende dinsdag in de halve finales af met Internazionale. Atalanta won de Italiaanse beker eenmaal, lang geleden in 1963.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
14 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
16 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
22 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geleden