Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta rekent in Serie A af met concurrent Napoli

Atalanta rekent in Serie A af met concurrent Napoli

BERGAMO (ANP) - In de strijd om een plaats in de top 4, aan het einde van het seizoen goed voor kwalificatie voor de Champions League, heeft Atalanta op eigen veld een kostbare zege geboekt. De club uit Bergamo won met 4-2 van concurrent Napoli. Daardoor staat Atalanta in de Serie A nu op de vierde plek met 43 punten. Napoli bezet de zevende plaats met 40 punten en een wedstrijd minder gespeeld.

Alle doelpunten in het duel tussen de twee subtoppers vielen na de rust. Duvan Zapata opende de score voor de thuisclub waarna Piotr Zielinski de gelijkmaker verzorgde. Robin Gosens bracht Atalanta na ruim een uur opnieuw op voorsprong. Luis Muriel (3-1) en Cristian Romero (4-2) waren nadien eveneens trefzeker. Het doelpunt van Napoli kwam voor rekening van Gosens (eigen doel).

Bij Atalanta had middenvelder Marten de Roon een basisplaats. Hans Hateboer ontbrak door een blessure. Hij is volgens Italiaanse media waarschijnlijk nog een maand uitgeschakeld. Sam Lammers bleef op de bank. Zijn trainer Gian Piero Gasperini werd voor de rust weggestuurd vanwege aanhoudende kritiek op de arbitrage.

Atalanta speelt woensdag in de Champions League thuis tegen Real Madrid.

Meer uit Voetbal

Bosz baalt na uitschakeling nog meer van nederlaag tegen Union

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.

8 uur geleden
Grim: Ajax is niet goed genoeg voor Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."

8 uur geleden
Athletic Club en Marseille grijpen naast tussenronde CL

BILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.

9 uur geleden
Bodø/Glimt en Club Brugge toch nog door in Champions League

MADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.

9 uur geleden
PSV en Ajax verdienen tientallen miljoenen in Champions League

EINDHOVEN/AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft in de competitiefase van de Champions League circa 46 miljoen euro verdiend. Ajax heeft bijna 44 miljoen euro aan premies van de UEFA bij elkaar gespeeld.

9 uur geleden
Benfica door in CL na spectaculaire zege (4-2) tegen Real Madrid

LISSABON (ANP) - Benfica heeft zich op spectaculaire wijze geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Een doelpunt van de doelman in de achtste minuut van de blessuretijd tegen Real Madrid betekende dat het doelsaldo van de Portugezen net goed genoeg was voor een plek in de top 24 van de ranglijst. Benfica won met 4-2 van de Madrilenen.

9 uur geleden
Vijf Engelse clubs naar achtste finales Champions League

LONDEN (ANP) - Vijf van de zes Engelse clubs gaan rechtstreeks door naar de achtste finales van de Champions League. Arsenal, dat woensdagavond met 3-2 won van Kairat Almaty uit Kazachstan, gaat als nummer 1 van de competitiefase naar de laatste zestien. Daarnaast eindigden Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea en Manchester City bij de eerste acht clubs. Alleen Newcastle United is veroordeeld tot de tussenronde.

9 uur geleden