Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta rekent in Serie A af met concurrent Napoli

Atalanta rekent in Serie A af met concurrent Napoli

BERGAMO (ANP) - In de strijd om een plaats in de top 4, aan het einde van het seizoen goed voor kwalificatie voor de Champions League, heeft Atalanta op eigen veld een kostbare zege geboekt. De club uit Bergamo won met 4-2 van concurrent Napoli. Daardoor staat Atalanta in de Serie A nu op de vierde plek met 43 punten. Napoli bezet de zevende plaats met 40 punten en een wedstrijd minder gespeeld.

Alle doelpunten in het duel tussen de twee subtoppers vielen na de rust. Duvan Zapata opende de score voor de thuisclub waarna Piotr Zielinski de gelijkmaker verzorgde. Robin Gosens bracht Atalanta na ruim een uur opnieuw op voorsprong. Luis Muriel (3-1) en Cristian Romero (4-2) waren nadien eveneens trefzeker. Het doelpunt van Napoli kwam voor rekening van Gosens (eigen doel).

Bij Atalanta had middenvelder Marten de Roon een basisplaats. Hans Hateboer ontbrak door een blessure. Hij is volgens Italiaanse media waarschijnlijk nog een maand uitgeschakeld. Sam Lammers bleef op de bank. Zijn trainer Gian Piero Gasperini werd voor de rust weggestuurd vanwege aanhoudende kritiek op de arbitrage.

Atalanta speelt woensdag in de Champions League thuis tegen Real Madrid.

Meer uit Voetbal

PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

52 minuten geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

54 minuten geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

1 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

2 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

2 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

2 uur geleden
Ajax bevestigt komst nieuwe technisch directeur Cruijff

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff bevestigd. De 51-jarige zoon van de legendarische nummer 14 is een contract tot medio 2028 overeengekomen. Hij gaat in februari aan de slag als opvolger van Alex Kroes, die zijn functie na het ontslag van trainer John Heitinga ter beschikking stelde.

2 uur geleden