Atalanta plaatst zich na zege op Lecce voor Champions League
LECCE (ANP) - Atalanta speelt volgend seizoen in de Champions League. De club kan de vijfde positie van de Serie A niet meer ontgaan na een uitzege op Lecce (0-2)
Charles De Ketelaere mocht na rust invallen bij Atalanta en tekende in de 48e minuut voor een mooie openingstreffer. De Belgische aanvaller schoot de bal met een boogje over de kansloze doelman Wladimiro Falcone van Lecce heen. Gianluca Scamacca, oud-aanvaller van Jong PSV en PEC Zwolle, maakte het tweede doelpunt van de bezoekers. Hij leverde ook de assist op de treffer van De Ketelaere.
Hans Hateboer had een basisplaats bij Atalanta en kreeg een gele kaart. Teun Koopmeiners moest een schorsing uitzitten en Marten de Roon is geblesseerd. Mitchel Bakker mocht in de slotfase invallen bij Atalanta.
AC Milan
Atalanta stuit woensdag op Bayer Leverkusen in de finale van de Europa League. Als de Italianen die eindstrijd winnen, dan is zelfs de zesde positie van de Serie A voldoende voor een ticket voor de Champions League. AS Roma is twee speelronden voor het einde de nummer 6 van de Serie A, met een voorsprong van 1 punt op Lazio.
AC Milan ging in de voorlaatste competitiewedstrijd hard onderuit bij Torino. De nummer 2 van de Serie A verloor met 3-1 in Turijn. Duvan Zapata, Ivan Ilic en Ricardo Rodríguez scoorden voor Torino. Ismaël Bennacer benutte in de tweede helft een strafschop namens Milan, waar Tijjani Reijnders de hele wedstrijd speelde. Milan blijft tweede op de ranglijst.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
36 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
4 uur geleden