Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta plaatst zich na zege op Lecce voor Champions League

Atalanta plaatst zich na zege op Lecce voor Champions League

LECCE (ANP) - Atalanta speelt volgend seizoen in de Champions League. De club kan de vijfde positie van de Serie A niet meer ontgaan na een uitzege op Lecce (0-2)

Charles De Ketelaere mocht na rust invallen bij Atalanta en tekende in de 48e minuut voor een mooie openingstreffer. De Belgische aanvaller schoot de bal met een boogje over de kansloze doelman Wladimiro Falcone van Lecce heen. Gianluca Scamacca, oud-aanvaller van Jong PSV en PEC Zwolle, maakte het tweede doelpunt van de bezoekers. Hij leverde ook de assist op de treffer van De Ketelaere.

Hans Hateboer had een basisplaats bij Atalanta en kreeg een gele kaart. Teun Koopmeiners moest een schorsing uitzitten en Marten de Roon is geblesseerd. Mitchel Bakker mocht in de slotfase invallen bij Atalanta.

AC Milan

Atalanta stuit woensdag op Bayer Leverkusen in de finale van de Europa League. Als de Italianen die eindstrijd winnen, dan is zelfs de zesde positie van de Serie A voldoende voor een ticket voor de Champions League. AS Roma is twee speelronden voor het einde de nummer 6 van de Serie A, met een voorsprong van 1 punt op Lazio.

AC Milan ging in de voorlaatste competitiewedstrijd hard onderuit bij Torino. De nummer 2 van de Serie A verloor met 3-1 in Turijn. Duvan Zapata, Ivan Ilic en Ricardo Rodríguez scoorden voor Torino. Ismaël Bennacer benutte in de tweede helft een strafschop namens Milan, waar Tijjani Reijnders de hele wedstrijd speelde. Milan blijft tweede op de ranglijst.

Meer uit Voetbal

Speler Saudi-Arabië slachtoffer diefstal paspoort in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP/RTR) - International Saud Abdulhamid van Saudi-Arabië sluit pas later aan bij het trainingskamp in de Verenigde Staten, waar het land zich voorbereidt op het komende wereldkampioenschap. Het paspoort van de verdediger is in Amsterdam gestolen uit zijn auto, meldt de voetbalbond van Saudi-Arabië.

1 uur geleden
Curaçao begint met bondscoach Advocaat aan voorbereiding WK

NOORDWIJK (ANP) - Curaçao is maandag met bondscoach Dick Advocaat in Noordwijk begonnen aan de voorbereiding op het WK voetbal. De technische staf en de spelersgroep verzamelden zich aan het begin van de middag in Hotel Huis ter Duin. "Het is als een droom om hier met al die jongens van Curaçao te zijn", zei PSV-verdediger Armando Obispo bij zijn aankomst in Noordwijk.

2 uur geleden
Emegha kan WK met Oranje vergeten, zestal traint in Zeist

ZEIST (ANP) - Emmanuel Emegha doet volgende maand met het Nederlands elftal definitief niet mee aan het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De aanvaller van RC Strasbourg is niet op tijd hersteld van een blessure die hij begin deze maand opliep. Bondscoach Ronald Koeman zei eerder al weinig hoop te hebben dat Emegha fit zou zijn voor het WK.

3 uur geleden
Spanje zonder Real Madrid-verdediger Huijsen naar WK

MADRID (ANP) - Spanje doet zonder Dean Huijsen mee aan het komende wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De naam van de 21-jarige verdediger van Real Madrid ontbreekt op de maandag vrijgegeven lijst van 26 namen van bondscoach Luis de la Fuente, die geen enkele speler van Real opriep.

4 uur geleden
Voetballer Kitolano verruilt Sparta voor CL-verrassing Bodø/Glimt

ROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Joshua Kitolano van Sparta Rotterdam keert terug naar Noorwegen. De in Congo geboren Noor tekent een contract per 1 juli bij FK Bodø/Glimt, dat dit jaar indruk maakte in de Champions League.

4 uur geleden
Vermoeide Messi voortijdig naar de kant bij Inter Miami

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft zich in de competitiewedstrijd van Inter Miami tegen Philadelphia Union voortijdig laten wisselen. De 38-jarige Argentijnse spelmaker ging in de 73e minuut naar de kant.

5 uur geleden
Depay maakt rentree twee dagen voor bekendmaking WK-selectie

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree gemaakt bij Corinthians. De 32-jarige Nederlandse aanvaller kwam in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Atlético Mineiro na een uur spelen als invaller in het veld. Zakaria Labyad, oud-speler van onder meer PSV en Ajax, maakte in de slotfase het doelpunt.

6 uur geleden