Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta plaatst zich na zege op Lecce voor Champions League

Atalanta plaatst zich na zege op Lecce voor Champions League

LECCE (ANP) - Atalanta speelt volgend seizoen in de Champions League. De club kan de vijfde positie van de Serie A niet meer ontgaan na een uitzege op Lecce (0-2)

Charles De Ketelaere mocht na rust invallen bij Atalanta en tekende in de 48e minuut voor een mooie openingstreffer. De Belgische aanvaller schoot de bal met een boogje over de kansloze doelman Wladimiro Falcone van Lecce heen. Gianluca Scamacca, oud-aanvaller van Jong PSV en PEC Zwolle, maakte het tweede doelpunt van de bezoekers. Hij leverde ook de assist op de treffer van De Ketelaere.

Hans Hateboer had een basisplaats bij Atalanta en kreeg een gele kaart. Teun Koopmeiners moest een schorsing uitzitten en Marten de Roon is geblesseerd. Mitchel Bakker mocht in de slotfase invallen bij Atalanta.

AC Milan

Atalanta stuit woensdag op Bayer Leverkusen in de finale van de Europa League. Als de Italianen die eindstrijd winnen, dan is zelfs de zesde positie van de Serie A voldoende voor een ticket voor de Champions League. AS Roma is twee speelronden voor het einde de nummer 6 van de Serie A, met een voorsprong van 1 punt op Lazio.

AC Milan ging in de voorlaatste competitiewedstrijd hard onderuit bij Torino. De nummer 2 van de Serie A verloor met 3-1 in Turijn. Duvan Zapata, Ivan Ilic en Ricardo Rodríguez scoorden voor Torino. Ismaël Bennacer benutte in de tweede helft een strafschop namens Milan, waar Tijjani Reijnders de hele wedstrijd speelde. Milan blijft tweede op de ranglijst.

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

4 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

4 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

5 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

6 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

7 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

7 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

8 uur geleden