Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta plaatst zich na zege op Lecce voor Champions League

Atalanta plaatst zich na zege op Lecce voor Champions League

LECCE (ANP) - Atalanta speelt volgend seizoen in de Champions League. De club kan de vijfde positie van de Serie A niet meer ontgaan na een uitzege op Lecce (0-2)

Charles De Ketelaere mocht na rust invallen bij Atalanta en tekende in de 48e minuut voor een mooie openingstreffer. De Belgische aanvaller schoot de bal met een boogje over de kansloze doelman Wladimiro Falcone van Lecce heen. Gianluca Scamacca, oud-aanvaller van Jong PSV en PEC Zwolle, maakte het tweede doelpunt van de bezoekers. Hij leverde ook de assist op de treffer van De Ketelaere.

Hans Hateboer had een basisplaats bij Atalanta en kreeg een gele kaart. Teun Koopmeiners moest een schorsing uitzitten en Marten de Roon is geblesseerd. Mitchel Bakker mocht in de slotfase invallen bij Atalanta.

AC Milan

Atalanta stuit woensdag op Bayer Leverkusen in de finale van de Europa League. Als de Italianen die eindstrijd winnen, dan is zelfs de zesde positie van de Serie A voldoende voor een ticket voor de Champions League. AS Roma is twee speelronden voor het einde de nummer 6 van de Serie A, met een voorsprong van 1 punt op Lazio.

AC Milan ging in de voorlaatste competitiewedstrijd hard onderuit bij Torino. De nummer 2 van de Serie A verloor met 3-1 in Turijn. Duvan Zapata, Ivan Ilic en Ricardo Rodríguez scoorden voor Torino. Ismaël Bennacer benutte in de tweede helft een strafschop namens Milan, waar Tijjani Reijnders de hele wedstrijd speelde. Milan blijft tweede op de ranglijst.

Meer uit Voetbal

FC Groningen neemt spits Zawada over van gedegradeerd RKC

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Oskar Zawada aan de selectie toegevoegd. De 29-jarige Poolse aanvaller komt over van het uit de Eredivisie gedegradeerde RKC Waalwijk. Zawada ondertekent een contract voor drie jaar.

31 minuten geleden
PSV verkoopt Amerikaanse spelmaker Tillman aan Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - Malik Tillman vertrekt bij PSV. De 23-jarige Amerikaanse spelmaker maakt de overstap naar Bayer Leverkusen, waar de Nederlander Erik ten Hag de trainer is. Tillman ondertekent bij zijn nieuwe werkgever een contract voor vijf jaar.

2 uur geleden
Mathijsen per direct weg als technisch directeur ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Technisch directeur Joris Mathijsen vertrekt per direct bij ADO Den Haag. Dat meldt de club uit de eerste divisie in een persbericht. Oud-international Mathijsen was twee jaar in dienst bij de Haagse club.

17 uur geleden
Spitse kijkt ook naar Jonker voor wanprestatie tegen Engeland

SPIEZ (ANP) - Oranje-aanvoerster Sherida Spitse vindt de pijnlijke EK-nederlaag van woensdag tegen Engeland (0-4) de schuld van zowel speelsters als de staf. Bondscoach Andries Jonker verweet zijn ploeg vooral het plan, dat "in theorie" volgens hem klopte, niet goed te hebben uitgevoerd. Spitse vindt dat dat niet alleen aan de voetbalsters lag.

18 uur geleden
Spitse wil als trainer samenwerken met komende bondscoach Veurink

SPIEZ (ANP) - Aanvoerster Sherida Spitse hoopt in haar toekomstige trainerscarrière samen te werken met Arjan Veurink, de bondscoach van Oranje vanaf na dit EK. De 35-jarige verdedigster noemt een combinatie met de huidige assistent van Engeland-bondscoach Sarina Wiegman "ideaal" gezien haar ervaring als voetbalster, maar sluit dit op korte termijn uit.

19 uur geleden
Aanvoerster Spitse niet bezig met mogelijk laatste interland

SPIEZ (ANP) - Recordinternational Sherida Spitse is nog niet bezig met een mogelijk afscheid bij het Nederlands elftal. De 35-jarige aanvoerster zegt dat ze nu alleen nog maar denkt aan het EK-duel met Frankrijk van zondag en de kleine kans die Oranje nog heeft om de kwartfinales te bereiken.

19 uur geleden
PSV legt AZ-aanvaller Van Bommel vast tot medio 2030

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van AZ-speler Ruben van Bommel afgerond. De 20-jarige aanvaller tekende een contract tot de zomer van 2030 bij de landskampioen. Dat maakte PSV vrijdag bekend.

1 dag geleden