Atalanta op eigen veld verslagen door Hellas Verona
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft in de Serie A de derde nederlaag geleden. Hellas Verona was in Bergamo met 2-0 te sterk voor de ploeg van Hans Hateboer, Marten de Roon en Sam Lammers, die allen speeltijd kregen.
De Portugees Miguel Veloso zette Hellas Verona na een uur op voorsprong uit een strafschop en vlak voor tijd maakte Mattia Zaccagni er 0-2 van.
Kort na de openingstreffer mocht Lammers invallen, Hateboer en De Roon speelden de hele wedstrijd. Het Nederlandse trio heeft met Atalanta al drie duels op een rij niet gewonnen in de Serie A.
Atalanta ontvangt dinsdag in de Champions League het Deense FC Midtjylland. De Italiaanse club is met Ajax en Liverpool verwikkeld in een strijd om twee plekken voor de volgende ronde. Woensdag was Atalanta in Engeland verrassend met 2-0 te sterk voor Liverpool, dan aantrad met een gedevalueerd elftal.
Eerder op de dag kwam Juventus niet verder dan 1-1 tegen Benevento, Internazionale won met 3-0 bij Sassuolo.
Meer uit Voetbal
STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.
6 minuten geledenSOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.
2 uur geledenPRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.
5 uur geledenSTUTTGART (ANP/DPA) - Na de coming-out van jeugdtrainer Christian Dobrick van FC St. Pauli heeft de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann zich sterk gemaakt voor een open benadering van homoseksualiteit in het voetbal. "Ik vind het heel jammer dat we dit nog steeds moeten bespreken. Het is schandalig dat je me deze vraag moet stellen", zei Nagelsmann in een interview met RTL/ntv.
7 uur geleden