Atalanta nu ook in Serie A weer succesvol
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft voor het eerst sinds 31 oktober weer een competitieduel in de Italiaanse voetbalcompetitie Serie A gewonnen. De club die woensdag verantwoordelijk was voor de uitschakeling van Ajax in de Champions League, versloeg Fiorentina met 3-0.
Voor de thuisploeg scoorden Robin Gosens voor rust en Roeslan Malinovski en Rafael Tolói na de pauze. Hans Hateboer en Marten de Roon speelden de hele wedstrijd voor Atalanta, dat nu 17 punten uit tien duels heeft.
AS Roma startte voortvarend in de uitwedstrijd tegen Bologna. Na een kwartier stond het al 3-0 voor de Romeinen door doelpunten van Andrea Poli, Edin Dzeko en Lorenzo Pellegrini. Bologna zag Bryan Cristante met een eigen doelpunt de stand op 1-3 brengen, maar nog voor de rust liep Roma uit naar 5-1 via Jordan Veretout en Henrikh Mkhitaryan. De laatste deed dat op aangeven van Rick Karsdorp.
Napoli, de nummer 3 van de Serie A, had moeite met het laag geklasseerde Sampdoria: 2-1. Oud-PSV'er Hirving Lozano maakte een van de doelpunten van de thuisploeg.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
6 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
12 uur geleden