Atalanta nu ook in Serie A weer succesvol
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft voor het eerst sinds 31 oktober weer een competitieduel in de Italiaanse voetbalcompetitie Serie A gewonnen. De club die woensdag verantwoordelijk was voor de uitschakeling van Ajax in de Champions League, versloeg Fiorentina met 3-0.
Voor de thuisploeg scoorden Robin Gosens voor rust en Roeslan Malinovski en Rafael Tolói na de pauze. Hans Hateboer en Marten de Roon speelden de hele wedstrijd voor Atalanta, dat nu 17 punten uit tien duels heeft.
AS Roma startte voortvarend in de uitwedstrijd tegen Bologna. Na een kwartier stond het al 3-0 voor de Romeinen door doelpunten van Andrea Poli, Edin Dzeko en Lorenzo Pellegrini. Bologna zag Bryan Cristante met een eigen doelpunt de stand op 1-3 brengen, maar nog voor de rust liep Roma uit naar 5-1 via Jordan Veretout en Henrikh Mkhitaryan. De laatste deed dat op aangeven van Rick Karsdorp.
Napoli, de nummer 3 van de Serie A, had moeite met het laag geklasseerde Sampdoria: 2-1. Oud-PSV'er Hirving Lozano maakte een van de doelpunten van de thuisploeg.
Meer uit Voetbal
SOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).
25 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.
4 uur geledenKERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
7 uur geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
7 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
18 uur geleden