Atalanta neemt leiding in Serie A, Lammers redt punt voor Empoli
MONZA (ANP) - Atalanta heeft weer de leiding genomen in de Italiaanse voetbalcompetitie. Met Hans Hateboer, Marten de Roon en Teun Koopmeiners in de basis won de ploeg uit Bergamo met 2-0 bij het gepromoveerde Monza. Atalanta gaat aan kop in de Serie A met 13 punten uit vijf wedstrijden en heeft 2 punten voorsprong op Napoli en AC Milan. Monza, de club van de Italiaanse oud-premier Silvio Berlusconi, is nog altijd puntloos.
De Deense spits Rasmus Höjlund opende na bijna een uur spelen de score en via een eigen doelpunt van Marlon liep Atalanta uit naar 0-2. De drie Nederlanders maakten allemaal de 90 minuten vol. Koopmeiners, oud-speler van AZ, maakte vorige week nog een hattrick tegen Torino (3-1).
Sam Lammers redde met zijn eerste doelpunt voor Empoli een punt voor zijn nieuwe club. De spits tekende in de slotfase van de uitwedstrijd tegen Salernitana met een van richting veranderd schot voor de gelijkmaker: 2-2. Lammers (25) staat onder contract bij Atalanta, dat hem heeft uitgeleend aan Empoli.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
10 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden