Atalanta na elfde competitiezege op rij weer aan kop in Serie A
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft door de elfde competitiezege op rij de koppositie in de Serie A weer overgenomen van Napoli. De ploeg uit Bergamo van coach Gian Piero Gasperini won met 3-2 van Empoli. Atalanta komt door de zege op 40 punten, twee meer dan Napoli, dat zaterdag won bij Genoa.
Empoli kwam in Bergamo op 1-0 door Lorenzo Colombo. Atalanta draaide de wedstrijd echter nog voor de rust om. De Belg Charles De Ketelaere maakte na ruim een half uur gelijk en Ademola Lookman zorgde in de extra tijd voor de voorsprong van de thuisploeg, waar Marten de Roon door een schorsing ontbrak.
In de tweede helft kreeg Empoli een strafschop die Sebastiano Esposito benutte. De Ketelaere maakt in de slotfase echter zijn tweede treffer en zorgde ervoor dat de 3 punten in Bergamo bleven.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
10 uur geleden