Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta moeiteloos naar achtste finales Europa League

Atalanta moeiteloos naar achtste finales Europa League

PIRAEUS (ANP) - Atalanta Bergamo heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de achtste finales van de Europa League. Het Italiaanse team met een Nederlands tintje won met 3-0 bij het Griekse Olympiakos nadat het eerder op eigen veld ook al met 2-1 had gezegevierd.

Atalanta was het seizoen in de Champions League begonnen, maar moest als nummer 3 achter Manchester United en Villarreal een stap terug doen. In de return in de tussenronde bleek de ploeg, met Hans Hateboer en Marten de Roon in de basis en Teun Koopmeiners als invaller, opnieuw te sterk voor Olympiakos.

Kort voor rust nam Atalanta de leiding door een doelpunt van Joakim Maehle. De Deen was door De Roon vrij voor de keeper gezet. Na ruim een uur verdubbelde Roeslan Malinovski de voorsprong. De Oekraïner kreeg de bal na een door Koopmeiners opgezette combinatie en schoot van afstand raak. Nog geen drie minuten later zorgde Malinovski ook voor de 0-3.

Ook Porto, RB Leipzig en Sevilla gaan verder in de Europa League. Porto speelde met 2-2 gelijk bij Lazio, nadat het vorige week op eigen veld met 2-1 had gewonnen. Leipzig won, na een gelijkspel thuis, met 3-1 bij Real Sociedad terwijl Sevilla weliswaar met 1-0 verloor bij Dinamo Zagreb, maar thuis met 3-1 had gewonnen.

Meer uit Voetbal

Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

3 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

13 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

14 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

14 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

15 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

16 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

16 uur geleden