Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta met Van Roon en Lammers in selectie, Hateboer ontbreekt

Atalanta met Van Roon en Lammers in selectie, Hateboer ontbreekt

BERGAMO (ANP) - Coach Gian Piero Gasperini van Atalanta heeft Marten de Roon en Sam Lammers opgenomen in zijn selectie voor de eerste wedstrijd tegen Real Madrid, woensdag in de achtste finales van de Champions League. Hans Hateboer ontbreekt in Bergamo vanwege een enkelblessure, die hem nog enige tijd aan de kant zal houden. Volgens Italiaanse media moet de Nederlander mogelijk een operatie ondergaan.

Gasperini zei niet zoveel waarde te hechten aan het grote aantal afwezige spelers bij Real Madrid. "Dat telt voor mij niet echt mee. In de Champions League beschikt Real Madrid altijd over extra kwaliteit en kracht. Ik weet zeker dat ze er tegen ons weer zullen staan."

Bij Real Madrid, dat in de Spaanse competitie soms wat grillig presteert, zijn onder anderen Eden Hazard, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Marcelo en Eder Militao niet beschikbaar. De Franse topspits Karim Benzema is een twijfelgeval.

"We richten ons nu op de spelers die we wel kunnen opstellen", merkte coach Zinédine Zidane op. "Ook in deze wedstrijd gaan we voor de winst. Dat doen we bij Real altijd."

Real Madrid won de Champions League in 2018 voor de laatste keer. Daarna ging de 'Koninklijke' in de achtste finales onderuit tegen Ajax (2019) en Manchester City (2020).

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

14 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

16 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

18 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

18 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

18 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

21 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

21 uur geleden