Atalanta maakt einde aan zegereeks van Inter in Milaan
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft na achttien gewonnen thuiswedstrijden op rij in de Serie A weer eens punten verspeeld. Met Stefan de Vrij in de basis en Denzel Dumfries als invaller kwam de landskampioen in eigen stadion niet verder dan een gelijkspel tegen Atalanta: 2-2. Inter leek in de slotfase zelfs te verliezen, maar de 2-3 van Roberto Piccoli werd op advies van de VAR afgekeurd omdat de bal in de aanloop naar die treffer al over de achterlijn was gegaan.
Kort daarvoor had de thuisclub aan de andere kant zelf een uitgelezen kans gekregen om op voorsprong te komen. Federico Dimarco schoot de bal uit een strafschop echter op de lat.
Lautaro Martínez opende al in de 5e minuut met een prachtige volley de score in Stadio Giuseppe Meazza. Ruslan Malinovskij schoot Atalanta na een half uur op gelijke hoogte, waarna Rafael Tolói de club uit Bergamo zelfs op voorsprong bracht. Edin Dzeko trok de stand 20 minuten voor tijd weer gelijk met zijn vijfde treffer van het seizoen. De laatste keer dat Inter in de Serie A thuis niet tot winst kwam, was op 31 oktober vorig jaar tegen Parma (2-2).
Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd, Teun Koopmeiners bleef op de bank. De van AZ overgekomen middenvelder had eerder in de week tegen Sassuolo (2-1) voor het eerst negentig minuten gespeeld.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo heeft op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen zijn tweede startbewijs voor de Olympische Spelen veroverd. De 21-jarige Groninger won de 1000 meter in 1.06,84. Hij bleef wereldkampioen Joep Wennemars en Kjeld Nuis voor.
4 uur geledenLOENHOUT (ANP) - Voor de Belgische veldrijder Laurens Sweeck is door een val tijdens de Azencross van Loenhout het seizoen maandag voortijdig geëindigd. De leider in het klassement om de wereldbeker heeft een schouderblessure opgelopen, meldt zijn ploeg Crelan-Corendon.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft zich gekwalificeerd voor de Olympische Spelen in Milaan. De 30-jarige Friezin van Reggeborgh won op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 1500 meter in 1.53,02. Femke Kok werd verrassend tweede in 1.53,03. Marijke Groenewoud werd derde met 1.53,05.
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Joy Beune is er niet in geslaagd zich te kwalificeren voor de 1500 meter op de Olympische Spelen van Milaan. De regerend wereldkampioene op die afstand eindigde op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen met 1.53,21 als vierde.
5 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Lisa van Belle en Lorena Wiebes hebben op de slotdag van de Nederlandse kampioenschappen baanwielrennen in Apeldoorn de titel veroverd op de koppelkoers. Voor Wiebes, die dit jaar op de weg 25 overwinningen boekte, was het haar vierde succes dit NK.
6 uur geledenLOENHOUT (ANP) - Mathieu van der Poel heeft ook in de Azencross van Loenhout zijn ongeslagen status als veldrijder deze winter behouden. De Nederlander van Alpecin-Deceuninck reed in de cross die meetelt voor de X2O-trofee vanaf de vierde van acht ronden alleen voorop, nadat zijn rivaal Wout van Aert te maken had gekregen met een lekke band.
7 uur geledenLOENHOUT (ANP) - Lucinda Brand heeft maandag de Azencross gewonnen, een veldrit die meetelt voor de X2O-trofee in het Belgische Loenhout. Voor de 36-jarige Dordtse van Baloise Glowi Lions was het haar twaalfde zege op rij.
9 uur geleden