Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta maakt einde aan zegereeks van Inter in Milaan

Atalanta maakt einde aan zegereeks van Inter in Milaan

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft na achttien gewonnen thuiswedstrijden op rij in de Serie A weer eens punten verspeeld. Met Stefan de Vrij in de basis en Denzel Dumfries als invaller kwam de landskampioen in eigen stadion niet verder dan een gelijkspel tegen Atalanta: 2-2. Inter leek in de slotfase zelfs te verliezen, maar de 2-3 van Roberto Piccoli werd op advies van de VAR afgekeurd omdat de bal in de aanloop naar die treffer al over de achterlijn was gegaan.

Kort daarvoor had de thuisclub aan de andere kant zelf een uitgelezen kans gekregen om op voorsprong te komen. Federico Dimarco schoot de bal uit een strafschop echter op de lat.

Lautaro Martínez opende al in de 5e minuut met een prachtige volley de score in Stadio Giuseppe Meazza. Ruslan Malinovskij schoot Atalanta na een half uur op gelijke hoogte, waarna Rafael Tolói de club uit Bergamo zelfs op voorsprong bracht. Edin Dzeko trok de stand 20 minuten voor tijd weer gelijk met zijn vijfde treffer van het seizoen. De laatste keer dat Inter in de Serie A thuis niet tot winst kwam, was op 31 oktober vorig jaar tegen Parma (2-2).

Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd, Teun Koopmeiners bleef op de bank. De van AZ overgekomen middenvelder had eerder in de week tegen Sassuolo (2-1) voor het eerst negentig minuten gespeeld.

Meer uit Sport

Nuis kwalificeert zich op OKT op 1500 meter niet voor de Spelen

HEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft op het olympisch kwalificatietoernooi naast een startbewijs voor de Spelen van Milaan gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioen op deze afstand kwam tot 1.45,18 en eindigde daarmee als vierde.

24 minuten geleden
Conijn en Kerkhoff veroveren olympische tickets op 5000 meter

HEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn heeft op de 5000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi haar tweede olympisch ticket veroverd. De 26-jarige Nederlands kampioene van Team AH-Zaanlander won in 6.43,46. Haar ploeggenote Bente Kerkhoff eindigde als tweede in 6.46,72.

1 uur geleden
Verstappen ook volgens F1 collega-coureurs beste van het seizoen

LONDEN (ANP) - Na de teambazen uit de Formule 1 hebben ook de F1-coureurs Max Verstappen aangewezen als beste coureur van het jaar. De Limburger won de prijs voor de vijfde keer op rij. Maandag werd Verstappen na een stemming onder de F1-teambazen ook al als winnaar uitgeroepen, voor de Britse wereldkampioen Lando Norris die bij beide verkiezingen als tweede eindigde.

7 uur geleden
De Boo grijpt op 1000 meter tweede olympische startbewijs

HEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo heeft op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen zijn tweede startbewijs voor de Olympische Spelen veroverd. De 21-jarige Groninger won de 1000 meter in 1.06,84. Hij bleef wereldkampioen Joep Wennemars en Kjeld Nuis voor.

23 uur geleden
Seizoen veldrijder Sweeck voorbij door val

LOENHOUT (ANP) - Voor de Belgische veldrijder Laurens Sweeck is door een val tijdens de Azencross van Loenhout het seizoen maandag voortijdig geëindigd. De leider in het klassement om de wereldbeker heeft een schouderblessure opgelopen, meldt zijn ploeg Crelan-Corendon.

1 dag geleden
Rijpma-de Jong plaatst zich op 1500 meter voor Spelen van Milaan

HEERENVEEN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft zich gekwalificeerd voor de Olympische Spelen in Milaan. De 30-jarige Friezin van Reggeborgh won op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 1500 meter in 1.53,02. Femke Kok werd verrassend tweede in 1.53,03. Marijke Groenewoud werd derde met 1.53,05.

1 dag geleden
Wereldkampioene Beune plaatst zich op 1500 meter niet voor Spelen

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Joy Beune is er niet in geslaagd zich te kwalificeren voor de 1500 meter op de Olympische Spelen van Milaan. De regerend wereldkampioene op die afstand eindigde op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen met 1.53,21 als vierde.

1 dag geleden