Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta klimt met scorende De Roon naar tweede plek in Serie A

VOETBAL - ITALIËBERGAMO (ANP) - Atalanta is in de Serie A voorlopig naar de tweede plaats gestegen. De verrassende ploeg van coach Gian Piero Gasperini was op eigen veld in Bergamo veel te sterk voor degradatiekandidaat Brescia: 6-2. Bij de rust leidde de thuisclub al met 4-1. Aanvoerder Marten de Roon bracht de tweede treffer op zijn naam (2-1). Ook Mario Pasalic, Roeslan Malinovski en Duvan Zapata kwamen in de eerste helft voor Atalanta tot scoren.

Na de rust voerde Pasalic met nog eens twee treffers de score verder op. Voor de 25-jarige Kroaat was het zijn eerste hattrick in de Serie A. Ploeggenoot Hans Hateboer bleef op de bank.

Met nog vijf competitieduels te spelen is Atalanta nu al vrijwel zeker van een eindklassering in de top 4, goed voor deelname aan de groepsfase van de Champions League. De club uit Bergamo heeft ook nog een geringe kans op de landstitel. Koploper Juventus heeft 6 punten meer en een wedstrijd minder gespeeld.

Internazionale en Lazio hebben beide 2 punten minder dan Atalanta, maar ook een wedstrijd minder gespeeld.

Meer uit Voetbal

Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

1 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

2 uur geleden
Naamgenoten Johan Cruijff krijgen gratis ArenA-tour

AMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.

3 uur geleden
AZ na ruime nederlaag bij Sjachtar dicht bij uitschakeling

KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.

14 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus moet na terugslag vrezen voor WK

LONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.

14 uur geleden
AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

16 uur geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

16 uur geleden