Atalanta in blessuretijd langs Verona
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft in de thuiswedstrijd tegen Hellas Verona diep in blessuretijd de zege gegrepen. De voetbalploeg van de Nederlanders Hans Hateboer en Marten de Roon won met 3-2 dankzij een treffer van de Berat Djimsiti. Atalanta blijft met 28 punten de nummer zes in de Serie A.
Coach Gian Piero Gasperini begon met Hateboer in de basis. De Roon startte op de bank en kwam in de tweede helft in de ploeg. Atalanta moest twee keer terugkomen van een achterstand. Beide keren had Samuel Di Carmine de bezoekers op voorsprong gebracht. In de eerste helft zorgde Ruslan Malinovski voor de gelijkmaker. In de tweede helft schoot Luís Muriel Atalanta op 2-2 vanaf elf meter. In de extra tijd bezorgde Djimsiti de thuisploeg alsnog de drie punten.
Verona eindigde de wedstrijd met tien spelers, omdat de Pool Pawel Dawidowicz zijn tweede gele kaart kreeg.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
11 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
12 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
12 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
22 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
1 dag geleden