Atalanta in blessuretijd langs Verona
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft in de thuiswedstrijd tegen Hellas Verona diep in blessuretijd de zege gegrepen. De voetbalploeg van de Nederlanders Hans Hateboer en Marten de Roon won met 3-2 dankzij een treffer van de Berat Djimsiti. Atalanta blijft met 28 punten de nummer zes in de Serie A.
Coach Gian Piero Gasperini begon met Hateboer in de basis. De Roon startte op de bank en kwam in de tweede helft in de ploeg. Atalanta moest twee keer terugkomen van een achterstand. Beide keren had Samuel Di Carmine de bezoekers op voorsprong gebracht. In de eerste helft zorgde Ruslan Malinovski voor de gelijkmaker. In de tweede helft schoot Luís Muriel Atalanta op 2-2 vanaf elf meter. In de extra tijd bezorgde Djimsiti de thuisploeg alsnog de drie punten.
Verona eindigde de wedstrijd met tien spelers, omdat de Pool Pawel Dawidowicz zijn tweede gele kaart kreeg.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - FC Barcelona is zonder Frenkie de Jong naar Istanbul vertrokken voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Galatasaray in de Champions League. De 29-jarige Nederlandse middenvelder heeft na een blessure de groepstraining bij de Spaanse koploper hervat, maar is nog niet fit genoeg voor een plaats in de wedstrijdselectie.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Manchester City-trainer Enzo Maresca is tevreden over de manier waarop zijn spelers zich zondag op het veld hebben getoond. City won op bezoek bij Liverpool (0-3) de eerste wedstrijd sinds de club een kleine twee weken geleden schuldig werd bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft ook de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De koploper nam in de topper tegen Liverpool na rust afstand: 0-3.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Groningen is in de Eredivisie naar de zesde plaats gestegen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 5-1 te sterk voor Excelsior. FC Groningen heeft na zes speelronden 14 punten en ontvangt volgende week zondag nummer 5 Ajax, dat op 15 punten staat.
16 uur geledenROME (ANP) - Lazio is na zes speelronden de gedeelde koploper in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won voor eigen publiek met 3-1 van Monza en profiteerde daarmee van het puntenverlies van stadgenoot AS Roma, eerder op zondag bij Como (0-0).
18 uur geledenZWOLLE (ANP) - Nicolas Binder heeft SC Cambuur aan een belangrijke uitzege op PEC Zwolle geholpen. De invaller uit Oostenrijk schoot de bal in de 83e minuut na een geslaagde actie hoog in het doel (0-1).
19 uur geledenVELSEN (ANP) - ADO Den Haag heeft voor de derde keer dit seizoen een punt gepakt in de Eredivisie. Het elftal van trainer Robin Peter speelde een groot deel van de uitwedstrijd tegen Telstar met een man minder na een rode kaart voor de jarige Milan Hokke, maar wist stand te houden: 2-2.
19 uur geleden