Atalanta grijpt koppositie in Serie A door zege op AC Milan
ATALANTA (ANP) - Atalanta heeft de koppositie in de Serie A overgenomen. De ploeg uit Bergamo won in eigen huis met 2-1 van AC Milan en passeerde Napoli op de ranglijst.
Atalanta heeft door de zege 34 punten. Napoli, dat zondag in actie komt tegen Lazio, heeft twee punten minder. Milan blijft staan op 22 punten.
Charles De Ketelaere opende de score in de eerste helft voor Atalanta. Uit een vrije trap van Marten de Roon kopte hij hard binnen. Milan, met Tijjani Reijnders in de basis, kwam nog in de eerste helft op gelijke hoogte. Álvaro Morata kon binnentikken op een voorzet vanaf links van Rafael Leão.
In de tweede helft waren er minder kansen voor beide ploegen. Uit een corner van Sead Kolasinac werkte Ademola Lookman in de 87e minuut de bal binnen en bezorgde Atalanta alsnog de koppositie.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.
4 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
15 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
17 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
17 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
18 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
19 uur geleden