Atalanta-coach Gasperini: Manchester zal zich willen revancheren
MANCHESTER (ANP) - Atalanta-trainer Gian Piero Gasperini houdt er rekening mee dat Manchester United woensdag in de Champions League fel van start gaat. De Engelse topclub verloor zaterdag in de Premier League met 4-2 bij Leicester City en zal zich willen revancheren, vermoedt Gasperini.
"Ze zullen voor eigen publiek, voor een vol stadion, met een reactie willen komen", aldus de coach van de Italiaanse club, die 4 punten overhield aan de eerste twee poulewedstrijden in de Champions League. "Dit is ook een andere wedstrijd. We staan tegenover een geweldig elftal. Ik denk niet dat ze in een crisis verkeren of in de problemen zitten omdat ze één duel hebben verloren."
Atalanta verloor twee seizoenen terug in de groepsfase met 5-1 van Manchester City en vorig seizoen met 5-0 van Liverpool. "Dit zijn wedstrijden waar mijn spelers veel van leren en beter van worden", sprak Gasperini.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
9 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
12 uur geleden