Atalanta-coach Gasperini: Manchester zal zich willen revancheren
MANCHESTER (ANP) - Atalanta-trainer Gian Piero Gasperini houdt er rekening mee dat Manchester United woensdag in de Champions League fel van start gaat. De Engelse topclub verloor zaterdag in de Premier League met 4-2 bij Leicester City en zal zich willen revancheren, vermoedt Gasperini.
"Ze zullen voor eigen publiek, voor een vol stadion, met een reactie willen komen", aldus de coach van de Italiaanse club, die 4 punten overhield aan de eerste twee poulewedstrijden in de Champions League. "Dit is ook een andere wedstrijd. We staan tegenover een geweldig elftal. Ik denk niet dat ze in een crisis verkeren of in de problemen zitten omdat ze één duel hebben verloren."
Atalanta verloor twee seizoenen terug in de groepsfase met 5-1 van Manchester City en vorig seizoen met 5-0 van Liverpool. "Dit zijn wedstrijden waar mijn spelers veel van leren en beter van worden", sprak Gasperini.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
2 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
2 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
15 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
19 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
19 uur geleden