Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta boekt tegen Udinese zesde competitiezege op rij

Atalanta boekt tegen Udinese zesde competitiezege op rij

BERGAMO (ANP) - Ook Udinese heeft geen einde kunnen maken aan de zegereeks van Atalanta. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon keek bij de rust nog tegen een 1-0-achterstand aan, maar won met 2-1. De beslissing viel door een eigen doelpunt van de ongelukkige Souleymane Isaak Touré.

Atalanta boekte vorige week bij koploper Napoli de vijfde competitiezege op rij en was midweeks in de Champions League met 2-0 te sterk bij VfB Stuttgart. Nadat doelpunten van Mateo Retegui (Atalanta) en Keinan Davis (Udinese) geen goedkeuring van de arbitrage hadden gekregen, zorgde Hassane Kamara er in de extra tijd van de eerste helft met een afstandsschot voor dat Udinese met een 1-0-voorsprong ging rusten.

Binnen een tijdsbestek van vijf minuten kantelde die score in het voordeel van de thuisploeg. In de 56e minuut rondde Mario Pasalic een knappe combinatie af, op aangeven van Raoul Bellanova. Kort daarop trof Touré onbedoeld het eigen doel en leidde Atalanta met 2-1.

Atalanta staat voorlopig tweede met 25 punten, net zo veel als Napoli en 1 meer dan Inter. Die twee clubs treffen elkaar zondagavond in Milaan.

Meer uit Voetbal

Reserves van Oranje verliezen van tweede keus Oezbekistan

NEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.

37 minuten geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt eerste duel van de VS op het WK

LOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.

1 uur geleden
Koeman: basisplaats tegen Japan wordt kort dag voor Depay

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."

1 uur geleden
Koeman: we krijgen veel kansen, maar scoren te weinig

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.

1 uur geleden
Koeman moet ernst van heupblessure doelman Verbruggen afwachten

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.

1 uur geleden
Aanvalster Miedema heeft knieoperatie ondergaan

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.

1 uur geleden
Van Dijk blij dat Oranje duel met Oezbekistan heeft gewonnen

NEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.

1 uur geleden