Atalanta boekt tegen Udinese zesde competitiezege op rij
BERGAMO (ANP) - Ook Udinese heeft geen einde kunnen maken aan de zegereeks van Atalanta. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon keek bij de rust nog tegen een 1-0-achterstand aan, maar won met 2-1. De beslissing viel door een eigen doelpunt van de ongelukkige Souleymane Isaak Touré.
Atalanta boekte vorige week bij koploper Napoli de vijfde competitiezege op rij en was midweeks in de Champions League met 2-0 te sterk bij VfB Stuttgart. Nadat doelpunten van Mateo Retegui (Atalanta) en Keinan Davis (Udinese) geen goedkeuring van de arbitrage hadden gekregen, zorgde Hassane Kamara er in de extra tijd van de eerste helft met een afstandsschot voor dat Udinese met een 1-0-voorsprong ging rusten.
Binnen een tijdsbestek van vijf minuten kantelde die score in het voordeel van de thuisploeg. In de 56e minuut rondde Mario Pasalic een knappe combinatie af, op aangeven van Raoul Bellanova. Kort daarop trof Touré onbedoeld het eigen doel en leidde Atalanta met 2-1.
Atalanta staat voorlopig tweede met 25 punten, net zo veel als Napoli en 1 meer dan Inter. Die twee clubs treffen elkaar zondagavond in Milaan.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
21 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
2 dagen geleden