Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta boekt tegen Udinese zesde competitiezege op rij

Atalanta boekt tegen Udinese zesde competitiezege op rij

BERGAMO (ANP) - Ook Udinese heeft geen einde kunnen maken aan de zegereeks van Atalanta. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon keek bij de rust nog tegen een 1-0-achterstand aan, maar won met 2-1. De beslissing viel door een eigen doelpunt van de ongelukkige Souleymane Isaak Touré.

Atalanta boekte vorige week bij koploper Napoli de vijfde competitiezege op rij en was midweeks in de Champions League met 2-0 te sterk bij VfB Stuttgart. Nadat doelpunten van Mateo Retegui (Atalanta) en Keinan Davis (Udinese) geen goedkeuring van de arbitrage hadden gekregen, zorgde Hassane Kamara er in de extra tijd van de eerste helft met een afstandsschot voor dat Udinese met een 1-0-voorsprong ging rusten.

Binnen een tijdsbestek van vijf minuten kantelde die score in het voordeel van de thuisploeg. In de 56e minuut rondde Mario Pasalic een knappe combinatie af, op aangeven van Raoul Bellanova. Kort daarop trof Touré onbedoeld het eigen doel en leidde Atalanta met 2-1.

Atalanta staat voorlopig tweede met 25 punten, net zo veel als Napoli en 1 meer dan Inter. Die twee clubs treffen elkaar zondagavond in Milaan.

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

8 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

8 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

9 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

9 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

9 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

11 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

11 uur geleden