Atalanta boekt tegen Udinese zesde competitiezege op rij
BERGAMO (ANP) - Ook Udinese heeft geen einde kunnen maken aan de zegereeks van Atalanta. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon keek bij de rust nog tegen een 1-0-achterstand aan, maar won met 2-1. De beslissing viel door een eigen doelpunt van de ongelukkige Souleymane Isaak Touré.
Atalanta boekte vorige week bij koploper Napoli de vijfde competitiezege op rij en was midweeks in de Champions League met 2-0 te sterk bij VfB Stuttgart. Nadat doelpunten van Mateo Retegui (Atalanta) en Keinan Davis (Udinese) geen goedkeuring van de arbitrage hadden gekregen, zorgde Hassane Kamara er in de extra tijd van de eerste helft met een afstandsschot voor dat Udinese met een 1-0-voorsprong ging rusten.
Binnen een tijdsbestek van vijf minuten kantelde die score in het voordeel van de thuisploeg. In de 56e minuut rondde Mario Pasalic een knappe combinatie af, op aangeven van Raoul Bellanova. Kort daarop trof Touré onbedoeld het eigen doel en leidde Atalanta met 2-1.
Atalanta staat voorlopig tweede met 25 punten, net zo veel als Napoli en 1 meer dan Inter. Die twee clubs treffen elkaar zondagavond in Milaan.
Meer uit Voetbal
SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
18 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
19 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
20 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
21 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
21 uur geleden