Atalanta boekt tegen Udinese zesde competitiezege op rij
BERGAMO (ANP) - Ook Udinese heeft geen einde kunnen maken aan de zegereeks van Atalanta. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon keek bij de rust nog tegen een 1-0-achterstand aan, maar won met 2-1. De beslissing viel door een eigen doelpunt van de ongelukkige Souleymane Isaak Touré.
Atalanta boekte vorige week bij koploper Napoli de vijfde competitiezege op rij en was midweeks in de Champions League met 2-0 te sterk bij VfB Stuttgart. Nadat doelpunten van Mateo Retegui (Atalanta) en Keinan Davis (Udinese) geen goedkeuring van de arbitrage hadden gekregen, zorgde Hassane Kamara er in de extra tijd van de eerste helft met een afstandsschot voor dat Udinese met een 1-0-voorsprong ging rusten.
Binnen een tijdsbestek van vijf minuten kantelde die score in het voordeel van de thuisploeg. In de 56e minuut rondde Mario Pasalic een knappe combinatie af, op aangeven van Raoul Bellanova. Kort daarop trof Touré onbedoeld het eigen doel en leidde Atalanta met 2-1.
Atalanta staat voorlopig tweede met 25 punten, net zo veel als Napoli en 1 meer dan Inter. Die twee clubs treffen elkaar zondagavond in Milaan.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
10 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
11 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
15 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
18 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
18 uur geleden