Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aston Villa ontslaat trainer Gerrard na nederlaag

Aston Villa ontslaat trainer Gerrard na nederlaag

LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalclub Aston Villa heeft trainer Steven Gerrard ontslagen. De clubleiding besloot Gerrard kort na de nederlaag bij Fulham (3-0) weg te sturen. Met 9 punten uit elf wedstrijden staat Aston Villa maar net boven de degradatiestreep.

"We bedanken Steven voor zijn harde werk en betrokkenheid. We wensen hem het beste in de toekomst", staat in een korte verklaring van de club.

De 42-jarige Gerrard was nog geen jaar werkzaam bij Aston Villa. De Engelse oud-international, clubicoon van Liverpool, stapte in november vorig jaar over van Rangers FC naar Aston Villa. Onder zijn leiding eindigde de club uit Birmingham afgelopen seizoen op de veertiende plaats. Een slechte seizoensstart met slechts twee overwinningen in elf duels kost Gerrard nu zijn baan.

Gerrard werd bij de Schotse club Rangers opgevolgd door Giovanni van Bronckhorst.

Meer uit Voetbal

Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

1 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

1 uur geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

1 uur geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

2 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

5 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

5 uur geleden
NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

1 dag geleden