Aston Villa neemt Traoré over van Olympique Lyon
BIRMINGHAM (ANP) - De Engelse voetbalclub Aston Villa heeft voetballer Bertrand Traoré overgenomen van Olympique Lyon. De 25-jarige Burkinese rechtsbuiten wordt overgenomen voor een niet nader bekendgemaakte transfersom.
Traoré stond van 2013 tot en met 2017 onder contract bij Chelsea, dat hem verhuurde aan Vitesse en Ajax. Sinds 2017 speelde de voetballer uit Burkina Faso voor Lyon.
"We zijn verheugd dat Bertrand ervoor heeft gekozen om naar Aston Villa te komen", zei de trainer van de Premier League-club uit Birmingham."Hij is een speler met een enorm talent die onze aanvaller-opties zeker zal versterken."
"Ik vind het fijn om terug te zijn in Engeland", liet Traoré weten. "Ik wilde altijd al terugkeren naar de Premier League. Ik denk dat ik nu een betere speler ben, meer ervaren."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
33 minuten geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
10 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
12 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
12 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
12 uur geleden