Aston Villa neemt Traoré over van Olympique Lyon
BIRMINGHAM (ANP) - De Engelse voetbalclub Aston Villa heeft voetballer Bertrand Traoré overgenomen van Olympique Lyon. De 25-jarige Burkinese rechtsbuiten wordt overgenomen voor een niet nader bekendgemaakte transfersom.
Traoré stond van 2013 tot en met 2017 onder contract bij Chelsea, dat hem verhuurde aan Vitesse en Ajax. Sinds 2017 speelde de voetballer uit Burkina Faso voor Lyon.
"We zijn verheugd dat Bertrand ervoor heeft gekozen om naar Aston Villa te komen", zei de trainer van de Premier League-club uit Birmingham."Hij is een speler met een enorm talent die onze aanvaller-opties zeker zal versterken."
"Ik vind het fijn om terug te zijn in Engeland", liet Traoré weten. "Ik wilde altijd al terugkeren naar de Premier League. Ik denk dat ik nu een betere speler ben, meer ervaren."
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het eerste punt in de competitiefase van de Europa League binnen. De ploeg van trainer Dick Schreuder kwam in eigen huis tegen het Bulgaarse Levski Sofia dankzij aanvoerder Tjaronn Chery terug van een achterstand en speelde gelijk: 1-1.
50 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de competitiefase van de Conference League begonnen met een 1-0-overwinning op het Zwitserse FC Thun. De ploeg van trainer John van den Brom maakte in eigen huis na een rode kaart voor de bezoekers in de tweede helft het verschil.
54 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink bezorgde AZ met zijn eerste balcontact een zege op Hapoel Beër Sjeva (2-1) in de Europa League. De spits benutte een strafschop die werd veroorzaakt toen hij nog niet op het veld stond.
2 uur geledenSPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.
2 uur geledenSPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.
2 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax is slecht begonnen aan de Conference League. De ploeg van de Spaanse coach Míchel Sánchez blameerde zich met een 2-1-nederlaag in een door vuurwerk onderbroken duel met Hajduk Split. Ajax is daarmee nog zonder punten in de competitiefase van het weinig prestigieuze Europese toernooi.
2 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax heeft de eerste wedstrijd in de competitiefase van de Conference League met 2-1 verloren bij HNK Hajduk Split. Het elftal van coach Míchel Sánchez ging in het uitverkochte Poljudstadion ten onder in een duel dat tijdelijk werd stilgelegd nadat de fans van de thuisclub vuurwerk afstaken.
2 uur geleden