Aston Villa neemt doelman Martínez over van Arsenal
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft met Emiliano Martínez van Arsenal een nieuwe doelman aangetrokken. De 28-jarige Argentijn tekent een contract voor vier jaar bij de Premier League-club uit Birmingham. Aston Villa betaalt naar verluidt rond de 22 miljoen euro voor de keeper.
Martínez stond sinds 2012 onder contract bij Arsenal, maar de Londense club verhuurde hem vervolgens aan Oxford United, Sheffield Wednesday, Rotherham United, Wolverhampton Wanderers, Getafe en Reading. Vorig jaar kwam Martínez bij Arsenal tot 23 optredens, waaronder de finale van de FA Cup die de club won van Chelsea.
"We zijn heel blij met onze nieuwe doelman", zei coach Dean Smith van Aston Villa. "We weten hoe hoog Arsenal hem inschat en hebben zijn uitstekende optredens bij de bekerwinnaar vorig seizoen gezien. Het komt zelden voor dat je in staat bent om een topdoelman aan te kunnen trekken, die zijn beste tijd nog niet heeft bereikt. Hij kan zeker uitgroeien tot een belangrijke speler voor onze club."
Meer uit Voetbal
GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
3 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
21 uur geleden