Aston Villa neemt doelman Martínez over van Arsenal
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft met Emiliano Martínez van Arsenal een nieuwe doelman aangetrokken. De 28-jarige Argentijn tekent een contract voor vier jaar bij de Premier League-club uit Birmingham. Aston Villa betaalt naar verluidt rond de 22 miljoen euro voor de keeper.
Martínez stond sinds 2012 onder contract bij Arsenal, maar de Londense club verhuurde hem vervolgens aan Oxford United, Sheffield Wednesday, Rotherham United, Wolverhampton Wanderers, Getafe en Reading. Vorig jaar kwam Martínez bij Arsenal tot 23 optredens, waaronder de finale van de FA Cup die de club won van Chelsea.
"We zijn heel blij met onze nieuwe doelman", zei coach Dean Smith van Aston Villa. "We weten hoe hoog Arsenal hem inschat en hebben zijn uitstekende optredens bij de bekerwinnaar vorig seizoen gezien. Het komt zelden voor dat je in staat bent om een topdoelman aan te kunnen trekken, die zijn beste tijd nog niet heeft bereikt. Hij kan zeker uitgroeien tot een belangrijke speler voor onze club."
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat het advies van de advocaat-generaal in de zaak tegen Vitesse "zorgvuldig bestuderen". Dat heeft de voetbalbond bekendgemaakt. Volgens het advies slagen de cassatieklachten niet en mag Vitesse de proflicentie behouden.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse reageert verheugd op het advies van de advocaat-generaal, die vrijdag oordeelde dat de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie vorig jaar terecht terugkreeg. "Wij ervaren dit als een belangrijk juridisch signaal en blijven ons met dezelfde vastberadenheid inzetten voor een definitieve bestendiging van de toekomst van onze club", reageert Claudia Lap, voorzitter van de raad van commissarissen, in een persbericht van Vitesse.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de proflicentie behouden. Dat heeft de advocaat-generaal vrijdag geconcludeerd over een arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies van de advocaat-generaal neemt de Hoge Raad later een beslissing.
3 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.
14 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.
14 uur geleden