Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aston Villa neemt doelman Martínez over van Arsenal

Aston Villa neemt doelman Martínez over van Arsenal

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft met Emiliano Martínez van Arsenal een nieuwe doelman aangetrokken. De 28-jarige Argentijn tekent een contract voor vier jaar bij de Premier League-club uit Birmingham. Aston Villa betaalt naar verluidt rond de 22 miljoen euro voor de keeper.

Martínez stond sinds 2012 onder contract bij Arsenal, maar de Londense club verhuurde hem vervolgens aan Oxford United, Sheffield Wednesday, Rotherham United, Wolverhampton Wanderers, Getafe en Reading. Vorig jaar kwam Martínez bij Arsenal tot 23 optredens, waaronder de finale van de FA Cup die de club won van Chelsea.

"We zijn heel blij met onze nieuwe doelman", zei coach Dean Smith van Aston Villa. "We weten hoe hoog Arsenal hem inschat en hebben zijn uitstekende optredens bij de bekerwinnaar vorig seizoen gezien. Het komt zelden voor dat je in staat bent om een topdoelman aan te kunnen trekken, die zijn beste tijd nog niet heeft bereikt. Hij kan zeker uitgroeien tot een belangrijke speler voor onze club."

Meer uit Voetbal

PSV-trainer Bosz tevreden met reactie Gasiorowski na grote fout

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiszege op Go Ahead Eagles (2-1) te spreken over de manier waarop Yarek Gasiorowski zich herstelde van een grote fout. De jonge verdediger speelde de bal na ruim een uur spelen bij een voorsprong van 2-0 niet goed terug op doelman Matej Kovar, waarna Go Ahead-spits Milan Smit kon profiteren.

27 minuten geleden
FC Utrecht boekt tegen Volendam eerste zege sinds eind augustus

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in het thuisduel met FC Volendam de eerste zege geboekt sinds 31 augustus. De ploeg van trainer Ron Jans stond halverwege op een 1-0-achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht: 3-1.

1 uur geleden
Til leidt PSV met twee treffers langs Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de derde achtereenvolgende zege geboekt. De regerend kampioen versloeg in eigen stadion Go Ahead Eagles met 2-1. Begin augustus was PSV de Deventenaren met dezelfde cijfers de baas, toen in de strijd om de Johan Cruijff Schaal.

1 uur geleden
Arsenal blijft koploper dankzij kleine zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Arsenal blijft koploper in de Engelse voetbalcompetitie. De Londenaren wonnen zaterdag met 1-0 bij stadgenoot Fulham.

1 uur geleden
Kane scoort opnieuw en helpt Bayern ook langs Dortmund

MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft met zijn twaalfde competitiedoelpunt van het seizoen een belangrijke bijdrage geleverd aan de thuiszege van Bayern München op concurrent Borussia Dortmund (2-1). De 32-jarige Engelsman maakte de openingstreffer en scoorde zo voor het negende duel op rij voor club en land, een reeks waarin hij zestien doelpunten maakte. Bayern is na zeven wedstrijden nog foutloos in de Bundesliga.

1 uur geleden
Napoli verliest koppositie in aanloop naar CL-duel met PSV

TURIJN (ANP) - Napoli heeft drie dagen voor het Champions League-duel bij PSV verloren bij Torino: 1-0. Invaller Noa Lang dacht in blessuretijd gelijk te maken, maar de videoscheidsrechter constateerde buitenspel. Door de tweede competitienederlaag van het seizoen is de ploeg van trainer Antonio Conte de koppositie kwijt. AS Roma heeft evenveel punten en strijdt zaterdagavond met Internazionale om de eerste plaats.

1 uur geleden
Ajax begint met Gloukh aan thuisduel met AZ

AMSTERDAM (ANP) - Oscar Gloukh begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen AZ. De Israëliër maakte twee weken geleden als invaller diep in blessuretijd de gelijkmaker tegen Sparta Rotterdam (3-3).

1 uur geleden