Aston Villa kan vanwege corona niet voetballen tegen Everton
BIRMINGHAM (ANP) - De Engelse voetbalclub Aston Villa heeft te weinig spelers om zondag te kunnen spelen tegen Everton. Op verzoek van de club uit Birmingham, de ploeg van oud-Ajacied Anwar El Ghazi, heeft de Premier League de competitiewedstrijd daarom uitgesteld. Sinds vorige week zitten heel wat spelers en stafleden van Villa in isolatie vanwege het coronavirus.
Eind vorige week moest Aston Villa zelfs het trainingscomplex sluiten vanwege het hoge aantal besmettingen. De bekerwedstrijd tegen Liverpool ging wel door, maar de club trad aan met alleen maar talenten uit de jeugd onder wie de Nederlanders Lamare Bogarde en Sil Swinkels. De veredelde jeugdploeg moest met 4-1 buigen voor de Engelse kampioen.
De wedstrijd tegen Everton gaat in ieder geval niet door. Aston Villa hoopt zondag wel de training te kunnen hervatten. Volgende week woensdag staat het duel met Manchester City op het programma. De Premier League heeft voor 23 januari de wedstrijd Aston Villa - Newcastle United op het programma gezet, die begin december niet kon doorgaan vanwege een coronagolf bij Newcastle.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie direct punten verspeeld. Het elftal van trainer Niko Kovac kwam in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Koploper Bayern München kan de voorsprong op nummer 2 Borussia Dortmund zondag met een thuiszege op VfL Wolfsburg tot 11 punten vergroten.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Gastón Ávila opnieuw. De 24-jarige linkervleugelverdediger keert terug naar de Argentijnse club Rosario Central, waar hij zijn profloopbaan begon. De verhuurperiode loopt tot het einde van het kalenderjaar. Vorig jaar verhuurde Ajax Ávila al aan de Braziliaanse club Fortaleza.
3 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetballers zijn in eigen land doorgedrongen tot de halve finale van de Afrika Cup. Het elftal van bondscoach Walid Regragui was in Rabat met 2-0 te sterk voor Kameroen, dat het toernooi vijf keer won. Alleen Egypte is met zeven eindzeges succesvoller dan Kameroen. Ismael Saibari maakte ruim een kwartier voor tijd de tweede treffer.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Lazio hebben de transfer van Kenneth Taylor naar de Italiaanse club afgerond. De Amsterdammers ontvangen een vaste transfersom van 16,85 miljoen euro voor de 23-jarige middenvelder. Dat meldt Ajax in een persbericht.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.
9 uur geleden