Aston Villa huurt ervaren doelman Reina (37) van AC Milan
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft zich in de strijd tegen degradatie verzekerd van de diensten van de ervaren doelman Pepe Reina (37). De Spaanse keeper wordt tijdens de tweede seizoenshelft gehuurd van AC Milan.
Reina speelde van 2005 tot 2014 ook in de Premier League, destijds voor Liverpool. Hij speelde daarna voor Napoli en Bayern München en kwam in 2018 terecht bij AC Milan.
Aston Villa staat na 22 duels op plek 18 in de Premier League. Die plaats heeft aan het einde van het seizoen degradatie tot gevolg. Zondag verloor Aston Villa, waar Anwar El Ghazi onder contract staat, met 6-1 van Manchester City. De club uit Birmingham incasseerde al 43 doelpunten en alleen de defensie van hekkensluiter Norwich City werd vaker gepasseerd.
AC Milan haalde Asmir Begović als vervanger. De Bosnische keeper wordt tot eind juni gehuurd van AFC Bournemouth. De 32-jarige Begovic speelde tussen 2015 en 2017 voor Chelsea.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
10 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
10 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
14 uur geleden