Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aston Villa en Sheffield United zetten Premier League in gang

Aston Villa en Sheffield United zetten Premier League in gang

LONDEN (ANP) - De competitie in de Engelse Premier League wordt woensdag na maanden van stilstand in verband met de uitbraak van het nieuwe coronavirus hervat met de wedstrijd tussen Aston Villa en Sheffield United. Villa vecht tegen degradatie, Sheffield voor Europees voetbal. "Wij beschouwen het als een eer dat wij de eerste zijn", zei Villa-coach Dean Smith in aanloop naar het duel.

Later op de avond volgt Manchester City tegen Arsenal. City is de nummer 2 van de ranglijst. Bij winst brengt het elftal van coach Pep Guardiola de achterstand op Liverpool terug tot 22 punten. De wedstrijden van woensdag zijn inhaalwedstrijden.

Van vrijdag tot en met maandag volgt een complete speelronde, de 30e. Liverpool speelt uit bij stadgenoot Everton. Mocht Manchester City van Arsenal verliezen, dan is Liverpool zondag bij winst voor het eerst in 30 jaar kampioen van Engeland.

In de resterende speelronden zullen wedstrijden nooit gelijktijdig beginnen, zodat ze allemaal op televisie te volgen zijn. Veel duels worden uitgezonden op het openbare net van de BBC, iets wat normaal niet het geval is. Mede op voorspraak van de regering gebeurt dit om wedstrijden voor een zo groot mogelijk publiek toegankelijk te maken, nu de fans nog niet in de stadions mogen zijn.

Meer uit Voetbal

Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

6 uur geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

7 uur geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

8 uur geleden
FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

14 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

1 dag geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

1 dag geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

1 dag geleden