Aston Villa boekt ruime zege in play-offs op bezoek bij Hibernian
EDINBURGH (ANP) - Aston Villa heeft de groepsfase van de Conference League vrijwel zeker gesteld. De club uit de Premier League won in Schotland de eerste wedstrijd in de play-offs tegen Hibernian met 5-0. Ollie Watkins was met een hattrick belangrijk bij de bezoekers.
Watkins tekende voor de eerste twee treffers van Villa, waarna Leon Bailey nog voor rust de 3-0 maakte. Watkins maakte zijn derde doelpunt in de 48e minuut. Douglas Luiz schoot een kwartier de 5-0 binnen vanaf de strafschopstip.
Bij Hibernian stond de Nederlander Dylan Vente in de basis. De oud-speler van onder meer Feyenoord en Roda JC, die eerder deze zomer arriveerde vanuit Kerkrade, werd 20 minuten voor tijd gewisseld.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
3 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
4 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
5 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
6 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
15 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
16 uur geleden