Aston Villa boekt ruime zege in play-offs op bezoek bij Hibernian
EDINBURGH (ANP) - Aston Villa heeft de groepsfase van de Conference League vrijwel zeker gesteld. De club uit de Premier League won in Schotland de eerste wedstrijd in de play-offs tegen Hibernian met 5-0. Ollie Watkins was met een hattrick belangrijk bij de bezoekers.
Watkins tekende voor de eerste twee treffers van Villa, waarna Leon Bailey nog voor rust de 3-0 maakte. Watkins maakte zijn derde doelpunt in de 48e minuut. Douglas Luiz schoot een kwartier de 5-0 binnen vanaf de strafschopstip.
Bij Hibernian stond de Nederlander Dylan Vente in de basis. De oud-speler van onder meer Feyenoord en Roda JC, die eerder deze zomer arriveerde vanuit Kerkrade, werd 20 minuten voor tijd gewisseld.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
6 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
9 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
12 uur geleden