Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aston Villa boekt eenvoudige zege bij Young Boys in CL

Aston Villa boekt eenvoudige zege bij Young Boys in CL

BERN (ANP) - Aston Villa is het nieuwe seizoen in de Champions League begonnen met een overwinning bij Young Boys. De formatie van trainer Unai Emery won in Bern met 3-0 van de Zwitserse kampioen van vorig seizoen.

Villa maakte het verschil met twee treffers in de laatste twintig minuten voor rust. Na een corner tekende Youri Tielemans met een diagonaal schot voor de 1-0, waarna Jacob Ramsey profiteerde van gepruts achterin bij de Zwitsers, 0-2. Ollie Watkins, de Engelse matchwinner tegen Oranje op het EK, en Jhon Durán zagen daarna doelpunten afgekeurd worden. In de 86e minuut maakte Amadou Onana alsnog de derde Engelse treffer.

Bij Villa stond de Nederlandse jeugdinternational Lamare Bogarde in de basis. De 20-jarige neef van oud-international Winston Bogarde, die in 2020 de jeugdopleiding van Feyenoord verruilde voor die van Aston Villa, werd aan het begin van de tweede helft gewisseld. Ian Maatsen viel twee minuten voor tijd in bij Villa, Sil Swinkels bleef op de bank.

Villa staat over twee weken tegenover Bayern München, terwijl de Engelse ploeg in de eerste fase van de vernieuwde Champions League ook nog speelt tegen onder meer Juventus en RB Leipzig. Young Boys treft in zijn volgende wedstrijd FC Barcelona, waarna een duel met Internazionale volgt.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

11 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

11 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

11 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

12 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

13 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

14 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

14 uur geleden