Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aston Villa boekt eenvoudige zege bij Young Boys in CL

Aston Villa boekt eenvoudige zege bij Young Boys in CL

BERN (ANP) - Aston Villa is het nieuwe seizoen in de Champions League begonnen met een overwinning bij Young Boys. De formatie van trainer Unai Emery won in Bern met 3-0 van de Zwitserse kampioen van vorig seizoen.

Villa maakte het verschil met twee treffers in de laatste twintig minuten voor rust. Na een corner tekende Youri Tielemans met een diagonaal schot voor de 1-0, waarna Jacob Ramsey profiteerde van gepruts achterin bij de Zwitsers, 0-2. Ollie Watkins, de Engelse matchwinner tegen Oranje op het EK, en Jhon Durán zagen daarna doelpunten afgekeurd worden. In de 86e minuut maakte Amadou Onana alsnog de derde Engelse treffer.

Bij Villa stond de Nederlandse jeugdinternational Lamare Bogarde in de basis. De 20-jarige neef van oud-international Winston Bogarde, die in 2020 de jeugdopleiding van Feyenoord verruilde voor die van Aston Villa, werd aan het begin van de tweede helft gewisseld. Ian Maatsen viel twee minuten voor tijd in bij Villa, Sil Swinkels bleef op de bank.

Villa staat over twee weken tegenover Bayern München, terwijl de Engelse ploeg in de eerste fase van de vernieuwde Champions League ook nog speelt tegen onder meer Juventus en RB Leipzig. Young Boys treft in zijn volgende wedstrijd FC Barcelona, waarna een duel met Internazionale volgt.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

2 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

2 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

3 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

3 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

5 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

6 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

6 uur geleden