Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aston Martin krijgt gelijk, uitslag GP van Oostenrijk aangepast

Aston Martin krijgt gelijk, uitslag GP van Oostenrijk aangepast

SPIELBERG (ANP) - Het protest van Formule 1-renstal Aston Martin tegen de uitslag van de Grote Prijs van Oostenrijk is gehonoreerd. De stewards gaven het Britse team gelijk in hun claim dat diverse coureurs niet bestraft waren voor herhaaldelijk buiten de lijnen rijden van het circuit in Spielberg.

De voornaamste slachtoffers van de protestactie waren Carlos Sainz (Ferrari), Lewis Hamilton (Mercedes) en Pierre Gasly (Alpine Renault). Sainz zakte in de definitieve uitslag van plaats 4 naar 6, Hamilton ging van 7 naar 8 en Gasly werd teruggezet van 9 naar 10. Aston Martin-coureurs Fernando Alonso en Lance Stroll stegen allebei een plekje naar respectievelijk plaats 5 en 9.

Aan de uitslag van regerend wereldkampioen Max Verstappen, die in Oostenrijk zijn zevende zege van het seizoen boekte, veranderde niets. Nyck de Vries werd in de definitieve uitslag wel twee plaatsen teruggezet. De coureur van AlphaTauri ging van plaats 15 naar 17.

Het regende in de race tijdstraffen voor coureurs die keer op keer de zogeheten 'tracklimits' overschreden, oftewel met de vier wielen van hun auto buiten de baanlijnen kwamen. Onder anderen Hamilton, Sainz, Yuki Tsunoda, Kevin Magnussen en Alexander Albon incasseerden 5 seconden tijdstraf.

Meer uit Sport

Bol en McLaughlin-Levrone strijden om mondiale titel beste atlete

MONACO (ANP) - Femke Bol is een van de twee genomineerden voor de mondiale titel van beste atlete van het jaar in de categorie baanatletiek. Atletiekfederatie World Athletics maakte bekend dat de Amersfoortse wereldkampioene op de 400 meter horden het opneemt tegen Sydney McLaughlin-Levrone. De Amerikaanse rivale van Bol maakte afgelopen seizoen een succesvolle overstap naar de 400 meter.

8 uur geleden
Titelverdedigster Gauff boekt eerste zege tijdens WTA Finals

RIYAD (ANP) - Tennisster Coco Gauff heeft in Riyad haar eerste overwinning geboekt tijdens de WTA Finals. De Amerikaanse titelverdedigster was dinsdag in haar tweede duel in twee sets te sterk voor de Italiaanse Jasmine Paolini: 6-3 6-2.

13 uur geleden
Oud-Formule 1-baas Ecclestone: Verstappen wordt wereldkampioen

BERLIJN (ANP) - Voormalig Formule 1-baas Bernie Ecclestone twijfelt er niet aan dat Max Verstappen dit jaar nog wereldkampioen wordt. "Ik denk dat Max het weer gaat doen. Hij heeft iets speciaals, een uitzonderlijke kwaliteit", zei de 95-jarige Brit bij het Duitse RTL.

18 uur geleden
Onderzoek: meerderheid Duitsers voor komst Olympische Spelen

BERLIJN (ANP/DPA) - Een meerderheid van de inwoners van Duitsland ziet graag de Olympische Spelen voor de derde keer naar hun land komen. München geniet de voorkeur als organiserende stad. Dat blijkt uit een onderzoek dat is uitgevoerd in opdracht van het tijdschrift Stern.

19 uur geleden
Boksgevecht Paul afgelast om aanklacht tegen tegenstander Davis

MIAMI (ANP/AFP) - Jake Paul, de youtuber die zich heeft omgeschoold tot bokser, zal op 14 november niet vechten tegen Gervonta Davis. Zijn promotor MVP en streamingdienst Netflix hebben het boksduel afgelast, omdat Davis wordt aangeklaagd voor mishandeling van zijn vriendin.

20 uur geleden
Verstappen herdenkt met Braziliaanse helm 'emotionele zege'

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen geniet nog steeds van zijn memorabele zege vorig jaar in de Grote Prijs van São Paulo. De coureur van Red Bull reed in de regen vanuit de achterhoede naar de zege. "Dat was een emotionele overwinning en een belangrijk moment in het kampioenschap. Ik zal een speciale Braziliaanse helm dragen tijdens de race", zegt hij in een vooruitblik van zijn team op de komende race op het circuit van Interlagos.

1 dag geleden
Rybakina verslaat Swiatek bij WTA Finals

RIYAD (ANP) - Elena Rybakina heeft maandag ook haar tweede groepswedstrijd bij de WTA Finals in Riyad gewonnen. De tennisster uit Kazachstan versloeg de Poolse Iga Swiatek in drie sets met 3-6 6-1 6-0. Rybakina zette daarmee een grote stap richting de halve finales.

1 dag geleden