Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aston Martin daagt met nieuwe Formule 1-auto Red Bull uit

Aston Martin daagt met nieuwe Formule 1-auto Red Bull uit

SILVERSTONE (ANP) - Aston Martin heeft het bij de presentatie van de Formule 1-auto voor het komende seizoen gewaagd Red Bull uit te dagen. "We gaan ervan uit dat Red Bull te verslaan is en dat is ook waar we naar streven", zei technisch directeur Dan Fallows.

Red Bull was vorig jaar oppermachtig. Max Verstappen won negentien van de 22 races en veroverde met zelden vertoonde dominantie zijn derde wereldtitel. De Mexicaan Sergio Pérez won ook nog twee grands prix. Aston Martin boekte in totaal vijf derde en drie tweede plaatsen, allemaal behaald door Fernando Alonso. Het team nam de vijfde plaats in bij de constructeurs.

"Vanuit technisch oogpunt moeten we een auto bouwen die op elk circuit competitief kan zijn. We zijn tevreden over de stappen die we deze winter hebben gemaakt en ik denk dat we een betere auto hebben dan vorig jaar. Er is sprake van sterke evolutie en dat is wat we willen", aldus Fallows over de groene auto, waarin de Spanjaard Alonso en de Canadees Lance Stroll komend seizoen opnieuw de wedstrijdrijders zijn.

Het seizoen begint op 2 maart met de Grote Prijs van Bahrein.

Meer uit Sport

Sabalenka verslaat Osaka en bereikt kwartfinale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.

7 uur geleden
3x3-basketbalteams beginnen WK met twee overwinningen

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.

7 uur geleden
NOC*NSF uit zorgen over bezuinigingen in brief aan sportminister

ARNHEM (ANP) - NOC*NSF heeft voorafgaand aan de Algemene Vergadering een brief gestuurd aan sportminister Mirjam Sterk (CDA). De sportkoepel is bezorgd over de voorgenomen bezuinigingen op de sportsector, die volgens NOC*NSF vooral de vrijwillige verenigingsstructuur hard raken.

9 uur geleden
Schuurs bereikt kwartfinale in vrouwendubbel op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs is met haar Australische dubbelpartner Ellen Perez doorgedrongen tot de kwartfinales van Roland Garros in het vrouwendubbelspel. Het koppel versloeg in de derde ronde in Parijs Beatriz Haddad Maia uit Brazilië en Ljoedmila Samsonova uit Rusland in drie sets: 6-3 2-6 6-4.

12 uur geleden
Serena Williams (44) keert terug in dubbelspel op Queen's

LONDEN (ANP) - Serena Williams (44) keert terug als dubbelspeelster. De Amerikaanse gaat op het grastoernooi van Queen's dubbelen met de Canadese tennisster Victoria Mboko. Williams, die 23 keer een grandslamtoernooi heeft gewonnen in het enkelspel, speelde in 2022 voor het laatst.

12 uur geleden
Vallejo krijgt boete om seksisme tegen umpire op Roland Garros

PARIJS (ANP/BELGA) - Tennisser Adolfo Daniel Vallejo heeft een boete van 65.000 euro gekregen vanwege seksistische opmerkingen aan het adres van een vrouwelijke umpire op Roland Garros. Dat maakte Amélie Mauresmo, directeur van het Franse grandslamtoernooi, maandag bekend.

16 uur geleden
Van den Hoogenband niet chef de mission bij Spelen in Los Angeles

ARNHEM (ANP) - Pieter van den Hoogenband is niet de chef de mission tijdens de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. Dat bevestigde de oud-zwemmer op Instagram. "Kortgeleden is mij verteld dat TeamNL voor de komende olympische cyclus een andere richting kiest voor de invulling van de rol van chef de mission", schreef Van den Hoogenband.

18 uur geleden