Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aston Martin daagt met nieuwe Formule 1-auto Red Bull uit

Aston Martin daagt met nieuwe Formule 1-auto Red Bull uit

SILVERSTONE (ANP) - Aston Martin heeft het bij de presentatie van de Formule 1-auto voor het komende seizoen gewaagd Red Bull uit te dagen. "We gaan ervan uit dat Red Bull te verslaan is en dat is ook waar we naar streven", zei technisch directeur Dan Fallows.

Red Bull was vorig jaar oppermachtig. Max Verstappen won negentien van de 22 races en veroverde met zelden vertoonde dominantie zijn derde wereldtitel. De Mexicaan Sergio Pérez won ook nog twee grands prix. Aston Martin boekte in totaal vijf derde en drie tweede plaatsen, allemaal behaald door Fernando Alonso. Het team nam de vijfde plaats in bij de constructeurs.

"Vanuit technisch oogpunt moeten we een auto bouwen die op elk circuit competitief kan zijn. We zijn tevreden over de stappen die we deze winter hebben gemaakt en ik denk dat we een betere auto hebben dan vorig jaar. Er is sprake van sterke evolutie en dat is wat we willen", aldus Fallows over de groene auto, waarin de Spanjaard Alonso en de Canadees Lance Stroll komend seizoen opnieuw de wedstrijdrijders zijn.

Het seizoen begint op 2 maart met de Grote Prijs van Bahrein.

Meer uit Sport

Schaatser Hollaar wint 500 meter op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Louis Hollaar heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Hij finishte na 36,16 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Ties van Seumeren eindigde als tweede (36,19) en Jur Veenje reed de derde tijd (36,83).

1 uur geleden
Schaatsster Veen wint 500 meter op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Meike Veen heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Ze finishte na 38,88 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Marijke Groenewoud eindigde met een minieme achterstand als tweede (38,88), vlak voor Jade Groenewoud (38,95).

1 uur geleden
Italiaanse motorcoureur Bezzecchi start vanaf pole in Thailand

BURIRAM (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi start vanaf pole in de Grote Prijs van Thailand, de eerste race van het nieuwe seizoen in de MotoGP. Hij zette de beste tijd neer in de kwalificatie op het Chang International Circuit bij Buriram en was sneller dan regerend wereldkampioen Marc Márquez uit Spanje.

3 uur geleden
Verhoeven neemt het op tegen Usyk in strijd om wereldtitel boksen

AMSTERDAM (ANP) - Rico Verhoeven doet op 23 mei in Egypte een gooi naar de wereldtitel boksen in de categorie zwaargewicht. Verhoeven neemt het op tegen regerend wereldkampioen Oleksandr Usyk. Dat meldt de organisatie van het evenement.

16 uur geleden
Basketballers winnen van Oostenrijk in WK-kwalificatie

WENEN (ANP) - De Nederlandse basketballers hebben hun derde duel in de WK-kwalificatie gewonnen. De ploeg van bondscoach Johan Roijakkers versloeg Oostenrijk in Wenen met 81-71. Bij rust stond Oranje al met 40-34 voor.

17 uur geleden
Tennisser Griekspoor bereikt in Dubai zesde finale uit carrière

DUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor is voor de zesde keer in zijn carrière doorgedrongen tot de finale van een ATP-toernooi. De nummer 25 van de wereldranglijst was in Dubai met 7-5 7-6 (6) te sterk voor de als vijfde geplaatste Rus Andrej Roeblev. De Nederlander blesseerde zich aan het einde van de eerste set, maar kon alsnog doorspelen.

19 uur geleden
Kunstrijders Wories, Danilova en Tsiba naar WK in Praag

PRAAG (ANP) - Schaatsbond KNSB stuurt kunstrijdster Niki Wories en het duo Daria Danilova en Michel Tsiba naar de WK kunstrijden. Dat toernooi vindt van 24 tot en met 29 maart plaats in Praag, Tsjechië.

20 uur geleden