Assistent-trainer Lijnders vertrekt ook bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Pepijn Lijnders vertrekt na dit seizoen ook bij Liverpool. De 41-jarige assistent volgt daarmee het voorbeeld van hoofdtrainer Jürgen Klopp, die het na een kleine negen jaar voor gezien houdt bij de Engelse topclub.
"Lijnders wil zijn eigen carrière in het trainersvak voortzetten", meldt Liverpool op de clubsite. De Nederlander begon zijn trainersloopbaan in de jeugd bij PSV en zat ook nog een tijdje als assistent-trainer bij FC Porto. Vanaf 2014 was Lijnders werkzaam bij Liverpool. In januari 2018 vertrok hij naar NEC om de ontslagen Adrie Bogers op te volgen. Nadat de Nijmegenaren er niet in slaagden naar de Eredivisie te promoveren, moest Lijnders halverwege mei alweer vertrekken. Daarop keerde hij terug naar Liverpool.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández gaat voor de komende interlands een vervanger oproepen voor de donderdag geblesseerd geraakte Brian Brobbey. Dat zei de Spanjaard na het gelijkspel (1-1) tegen Duitsland in de Johan Cruijff ArenA in de Nations League.
12 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Xavi Hernández vond dat het Nederlands elftal donderdag bij zijn debuut als bondscoach te weinig kreeg. De thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League eindigde in 1-1.
14 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ruben van Bommel noemt zijn debuut in Oranje "het hoogst haalbare voor een Nederlandse voetballer". De 22-jarige aanvaller van PSV kwam in de 83e minuut tegen Duitsland het veld in als invaller. "Deze staat zeker heel hoog op mijn lijst", stelde Van Bommel na afloop van het 1-1-gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk van het Nederlands elftal hield een goed gevoel over aan de eerste wedstrijd onder leiding van de nieuwe bondscoach Xavi Hernández. "Ik denk dat we minimaal een punt verdienden vanavond", zei hij na de 1-1 tegen Duitsland in de Johan Cruijff ArenA tegen de NOS. "Bij vlagen hebben we heel goed gespeeld. Na drie dagen werken is dit een prima resultaat."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ruben van Bommel heeft donderdagavond zijn debuut gemaakt voor het Nederlands elftal. De 22-jarige aanvaller van PSV kwam in de 82e minuut tegen Duitsland in het veld als vervanger voor Tijjani Reijnders. Kort voor de wissel van Van Bommel rende vanaf de tribune een kind het veld in om op de foto te gaan met een van de spelers van Oranje.
2 uur geledenBELGRADO (ANP) - Griekenland heeft in Belgrado met 2-1 gewonnen van Servië in de Nations League. Deze twee landen zitten in dezelfde groep als het Nederlands elftal. Tasos Douvikas, voormalig spits van FC Utrecht, kopte de Grieken diep in blessuretijd naar de overwinning. De Grieken nemen door de zege ook de leiding in groep 2 van de A-league.
2 uur geledenLISSABON (ANP) - Portugal heeft zijn eerste wedstrijd in de Nations League met 1-0 gewonnen van Wales. João Félix maakte halverwege de eerste helft in het Estádio José Alvalade van Lissabon de enige treffer.
2 uur geleden