Assistent-trainer Lijnders vertrekt ook bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Pepijn Lijnders vertrekt na dit seizoen ook bij Liverpool. De 41-jarige assistent volgt daarmee het voorbeeld van hoofdtrainer Jürgen Klopp, die het na een kleine negen jaar voor gezien houdt bij de Engelse topclub.
"Lijnders wil zijn eigen carrière in het trainersvak voortzetten", meldt Liverpool op de clubsite. De Nederlander begon zijn trainersloopbaan in de jeugd bij PSV en zat ook nog een tijdje als assistent-trainer bij FC Porto. Vanaf 2014 was Lijnders werkzaam bij Liverpool. In januari 2018 vertrok hij naar NEC om de ontslagen Adrie Bogers op te volgen. Nadat de Nijmegenaren er niet in slaagden naar de Eredivisie te promoveren, moest Lijnders halverwege mei alweer vertrekken. Daarop keerde hij terug naar Liverpool.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Assistent-trainers Dennis van der Ree en Maikel van der Werff nemen tijdelijk de coaching over bij PEC Zwolle, meldt de Eredivisieclub. De twee vervangen de dinsdag ontslagen hoofdtrainer Henry van der Vegt.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Er is donderdag een persoon aangehouden in Alkmaar bij de wedstrijd tussen AZ en de Israëlische ploeg Hapoel Beër Sjeva. Het gaat om een voetbalsupporter die voorafgaand aan de wedstrijd een politieagent zou hebben beledigd. Na onderzoek is die heengezonden, volgens een politiewoordvoerder vrijdag.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het eerste punt in de competitiefase van de Europa League binnen. De ploeg van trainer Dick Schreuder kwam in eigen huis tegen het Bulgaarse Levski Sofia dankzij aanvoerder Tjaronn Chery terug van een achterstand en speelde gelijk: 1-1.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de competitiefase van de Conference League begonnen met een 1-0-overwinning op het Zwitserse FC Thun. De ploeg van trainer John van den Brom maakte in eigen huis na een rode kaart voor de bezoekers in de tweede helft het verschil.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink bezorgde AZ met zijn eerste balcontact een zege op Hapoel Beër Sjeva (2-1) in de Europa League. De spits benutte een strafschop die werd veroorzaakt toen hij nog niet op het veld stond.
16 uur geledenSPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.
16 uur geledenSPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.
16 uur geleden